Prace nad trzecim sezonem rozpoczęły się zaraz po ogłoszeniu kontynuacji serialu przez Netflixa. Nie czekając, Sera Gamble, scenarzystka, podzieliła się tą wiadomością z fanami serii o przystojnym stalkerze. Jednak to nie jedyne zdjęcie z planu, jakie mogliśmy zobaczyć. Gamble sukcesywnie karmi naszą ciekawość. 

W lutym tego roku główna scenarzystka i producentka serialu opublikowała pierwsze zdjęcie z planu trzeciego sezonu Ty. “Hello You”, czyli powitanie skierowane do gościa na wycieraczce stanowi złowieszczą wskazówkę. Wchodzisz na własną odpowiedzialność do paszczy lwa. Fani serii wiedzą jednak, że zwrot “Hello, You” nie jest zwykłym przywitaniem. W ten sposób Joe Goldberg, główny bohater, a zarazem prześladowca, wita się ze swoimi ofiarami. Czujecie strach pełznący po plecach?

Jednak wycieraczka zwraca uwagę na zwrot akcji – dotychczas Joe Goldberg, czyli Penn Badgley, prześladował kobiety w dużych miastach Ameryki, takich jak Los Angeles i Nowy Jork. Tym razem przenosi się na… przedmieścia! Jedno jest pewne, Joe musi zmienić techniki prześladowcze. Czujne oko sąsiada wszystko widzi! 

Sera Gamble na swoim Instagramie zamieściła post, z którego wiadomo, że już w czerwcu ekipa odpowiedzialna za produkcję dopinała szczegóły techniczne. Wiemy również, że gra aktorska Penna Badgley’a nie zawiedzie fanów i w trzecim sezonie. Kadr z planu pokazuje Joe'go, który na twarzy ma wypisane milion emocji, od niedowierzania, przez zmęczenie po rozpacz. W tym wydaniu nie widzieliśmy jeszcze przystojnego prześladowcy. 

To nie koniec dobrych wiadomości! Gamble na swoim twitterowym koncie poinformowała, że zdjęcia zakończone w kwietniu, przeszły już postprodukcję! Netflix również wydał oświadczenie, iż premiera odbędzie się w czwartym kwartale 2021. To nie koniec. Gamble podała również, że niebawem rozpoczną się eventy promocyjne, więc zostaje nam cierpliwie czekać aż w nasze ręce wpadnie cieplutka zapowiedź trzeciego sezonu. 

Co wydarzy się w trzecim sezonie serialu „Ty”? Mamy wskazówki z drugiego sezonu

Jak pamiętacie, pod koniec drugiego sezonu, Joe wraz ze swoją partnerką Love (byłą omal nie ofiarą!), przy pomocy matki Love, przeprowadzali się na przedmieścia. Żegnali się z Los Angeles, żeby stworzyć dom dla jeszcze nienarodzonego dziecka. Tak, Joe będzie ojcem (wdech, wydech). 

Fani próbują dociec dzięki końcówce drugiego sezonu, kim będzie kolejna ofiara Joe. Jedno jest pewne, główny bohater tym razem zaskoczy nas nowym pakietem morderczych sztuczek. Nie będzie mógł wtopić się w tłum wielkiego miasta. Na przedmieściach każdy się zna, każdy plotkuje, każdy staje się prześladowcą schowanym za sympatycznym uśmiechem. Bez wątpienia, Joe odnajdzie się w nowej społeczności. 

Zobacz także:

Joe Goldberg jako tata stalker w trzecim sezonie serialu „Ty” / „You” na Netflix

Dzięki pierwszym zdjęciom z trzeciego sezonu mamy coraz więcej informacji, co nas czeka! Widzimy między innymi cukiernię, w której być może zatrudni się Love. Co zrobi Joe? Czy zostanie tatą na pełen etat i będzie śledził swoje nowe ofiary z dzieckiem w wózku czy na rękach? To by w sumie do niego pasowało... Jak Joe i Love odnajdą się na przedmieściach, w nowym miejscu i nowych rolach? Czy zaprzyjaźnią się z nowymi sąsiadkami i sąsiadami?

fot. materiały prasowe

Więcej zdjęć z trzeciego sezonu zobaczycie w galerii!

Trzeci sezon „Ty” / „You” – znamy imię dziecka Joego i Love

Produkcja ujawniła fankom i fanom serialu o przystojnym stalkerze, jakie imię będzie nosiło jego dziecko. Będzie to chłopiec o imieniu Henry! Jak dowiadujemy się z teasera, imię to miało być eleganckie, pasujące do silnej osoby, kogoś, kto wychowa się w domu pełnym książek...

Trzeci sezon „Ty” / „You” – obsada

Obok Penna Badgleya i Victorii Pedretti w trzecim sezonie hitu Netflixa pojawią się nowe nazwiska. Będą to między innymi: Scott Speedman jako bogaty CEO dużej firmy, Shalita Grant, która zagra dającą się we znaki głównym bohaterom matkę z przedmieść, cott Michael Foster (zagra samotnego tatę) czy Travis Van Winkle, któy wcieli się w nowego kolegę Joego.

Trzeci sezon „Ty” / „You” – zobaczcie teasery

Na początku września na instagramowym koncie serialu pojawiły się filmiki, które wskazywały na to, że premiera 3. części przygód Joe Goldberga jest coraz bliżej... Wszystko zostało utrzymane w kulinarnej konwencji

„Ty / You”: sezon 3 – oficjalny zwiastun

Kilka tygodni później do sieci trafił natomiast (długo wyczekiwany) zwiastun nowego sezonu serialu z Pennem Badgleyem w roli głównej. Czego możemy spodziewać się w Ty / You 3? Wszystko wskazuje na to, że będzie nie tylko zaskakująco, ale również mrocznie. Love i Joe będą próbowali wieść zwykłe – małżeńskie życie, a także wychowywać swoje dziecko. Niestety nie wszystko pójdzie po ich myśli. Więcej możecie dowiedzieć się, oglądając poniższe wideo, czyli oficjalny zwiastun trzeciego sezonu Ty / You

Trzeci sezon „Ty” na Netflix - kiedy premiera

Zaraz po teaserach produkcja zaspokoiła nasz apetyt! Znamy datę premiery 3. sezonu „Ty” / „You”. Z przystojnym stalkerem spotkamy się ponownie już 15 października tego roku! Kto nie może się doczekać?

Czwarty sezon „Ty” / „You”

Chwilę przed startem trzeciego sezonu Netflix podzielił się z fankami i fanami Joe'go Goldberga dobrą nowiną! Czwarty sezon hity „Ty” jest w przygotowaniu!