Dobra wiadomość dla wszystkich fanek i fanów Amandy, Iris, Grahama i Milesa! Producenci filmu „Holiday” poinformowali, że produkcja z 2006 roku doczeka się kontynuacji! Po 17 latach gwiazdorska obsada wróci na plan i przedstawi dalsze losy naszych ulubionych bohaterek i bohaterów.

„Holiday” doczeka się kontynuacji

Świąteczna komedia z Cameron Diaz, Kate Winlet i Judem Law jest corocznym klasykiem, do którego siadamy w grudniowe wieczory. Nie ukrywamy, że oglądanie tego samego filmu, nawet ukochanego, za piątym, szóstym i piętnastym razem może być już nieco monotonne. Plus zżera nas ciekawość, co dalej. Czy żyli długo i szczęśliwie? Z pomocą przychodzą nam twórcy produkcji, którzy zdecydowali nagrać sequel „Holiday”.

„Holiday” doczeka się kontynuacji – co wiemy na jej temat?

Jedno ze źródeł rozmawiało z portalem TheSun.co.uk i zdradziło pierwsze szczegóły. To jedna z najbardziej popularnych produkcji i nadal jest uwielbiana przez miliony fanów z całego świata. Powrót do tych postaci i dowiedzenie się, co się u nich teraz dzieje ma sens – powiedziało źródło. Film będzie zabawny, wzruszający i chwytający za serce – dokładnie taki, jakiego oczekuje się na Boże Narodzenie.

Informator wspomniał też o tym, kiedy planują rozpocząć produkcję. Plan jest taki, aby zacząć nagrywać w przyszłym roku. Główne postacie są już zarezerwowane – wyznał. Film ma być kręcony w UK i Europie.

Nie wiemy jeszcze, czy reżyserka pierwotnej wersji „Holiday”, Nancy Meyers, będzie twórczynią także drugiej części. Więcej szczegółów na temat twórców i twórczyń również nie jest znanych.

„Holiday” doczeka się kontynuacji – obsada

Chyba najlepsza część tego całego ogłoszenia to obsada. Nie mogłybyśmy być bardziej podekscytowane tym, że na plan powróci oryginalna obsada z filmu z 2006 roku! W roli Amandy zobaczymy Cameron Diaz, w roli Iris – Kate Winslet, jej brata zagra Jude Law, a Milesa – Jack Black. Kochamy tę czwórkę i nie możemy sobie wyobrazić drugiej części „Holiday” z innymi aktorkami i aktorami grającymi nasze ulubione postacie. Tym bardziej cieszymy się, że znane już są informacje na temat obsady.

W czerwcu dowiedziałyśmy i dowiedzieliśmy się, że Cameron Diaz wraca do grania. Już teraz wiemy między innymi dlaczego.

Zobacz także:

Wiadomość nadal jest bardzo świeża, dlatego więcej szczegółów nie jest znana. Czekamy na nie i oczywiście będziemy was informować. Myślicie, że już w grudniu przyszłego roku będziemy oglądać „Holiday 2”, czy będziemy musiały i musieli poczekać do 2024?