Z niecierpliwością czekamy na premierę biografii Priscilli Presley, która światło dzienne ujrzy jeszcze w tym roku. Oczekiwanie umila nam reżyserka filmu – Sofia Coppola, która opublikowała właśnie zdjęcie z pierwszego dnia na planie. Widzimy na nim oczywiście Jacoba Elordiego i Cailee Spaeny. Zobaczcie, jak wyglądają w swoich rolach! My uważamy, że świetnie. 

Sofia Coppola opublikowała niewidziane wcześniej zdjęcie Jacoba Elordiego i Cailee Spaeny z planu „Priscilli”

Pierwszy dzień nagrywania „Priscilli” – podpisała swój post reżyserka i oznaczyła aktorów, którzy wcielają się w główne role. Wiemy już, że w kolejnym filmie, który przedstawiać będzie życie Elvisa Presleya (chociaż ten skupi się na jego żonie) zobaczymy Jacoba Elordiego i Cailee Spaeny. Gwiazdy wydają się być idealnie obsadzone. Zobaczcie zdjęcie, które udostępniła Coppola.

Fotografia przedstawia Jacoba w garniturze oraz Cailee w charakterystycznej dla Priscilli fryzurze i różowej sukience w stylu lat 60. Trzeba przyznać, że aktor zdecydowanie przypomina młodego gwiazdora rock and rolla, a aktorka jest podobna do jego ukochanej. Zdjęcie zostało zrobione pierwszego dnia prac nad produkcją. My jesteśmy w nim totalnie zakochane.

Fanki i fani wyczekują premiery głośnego filmu i nie kryją swojej ekscytacji w komentarzach. A zdecydowanie spotęgowała ją publikacja reżyserki.

Elvis, którego naprawdę potrzebowaliśmy,

Nie mogę doczekać się aż zobaczę ten film na dużym ekranie,

Cailee jest taka piękna i słodka,

SOFIA, OMG, JESTEM TAKA PODEKSCYTOWANA,

Nie możemy się doczekać,

Jestem niesamowicie podekscytowana i pomimo tego, co mówią inni, uważam, że casting jest wspaniały (lepszy niż w „Elvisie”) – czytamy pod postem.

„Priscilla” – zwiastun i data premiery

Na początku października światło dzienne ujrzał oficjalny zwiastun filmu, który wywołał w sieci niemałe poruszenie. Internauci i internautki zwrócili szczególną uwagę na Jacoba Elordi. Jeszcze niedawno uważano wybór australijskiego aktora za niezwykle nietrafny. Twierdzono również, że 26-latek nie podoła roli Elivsa Presleya – w końcu rok wcześniej świat oszalał na punkcie Austina Butlera i jego kreacji króla rock'n'rolla w filmie „Elvis”. 

Opinie na temat umiejętności Elordi zmieniły się po tym, jak do sieci trafił oficjalny zwiastun. Austin Butler naprawdę zmarnował ponad 3 lata swojego życia udając Elvisa, naśladując jego akcent dawno po zakończeniu zdjęć... A rok później Jacob Elordi wciela się w rolę Elvisa i robi to sto razy lepiej, z lepszym akcentem i lepszą grą aktorską – napisała na Twitterze jedna z internautek.

Jak Jacob Elordi wypadł w zwiastunie? Oceńcie sami i same. Dodamy jeszcze, że oficjalna, światowa premiera filmu zaplanowana jest na 3 listopada.

Zobacz także: