Chyba każdy z nas kocha zdjęcia gwiazd z ich dziećmi. Niezależnie od tego, czy są tą małe, słodkie niemowlęta, czy już nastoletnie lub dorosłe kobiety i mężczyźni sukcesu. Tym bardziej jeśli zdjęcia przedstawiają mother-daughter time. Na taki kadr zdecydowała się właśnie Priyanka Chopra, która opublikowała na Instagramie post ze swoją roczną córeczką. Zobaczcie!

Priyanka Chopra udostępniła zdjęcie z córeczką Malti Marie

Na Instagramie indyjskiej aktorki pojawiło się nowe zdjęcie z córką Malti Marie, której doczekała się z Nickiem Jonasem. W ostatnim czasie 40-latka zmieniła podejście co do pokazywania twarzy swojej pociechy w mediach społecznościowych. Jeszcze niedawno zakrywała ją emotikonami lub robiła zdjęcia dziewczynce od tyłu. Teraz w końcu możemy zobaczyć twarz dziecka. Malti jest przepiękna.

Selfie, które zrobiła Priyanka przedstawia ją, nakładającą makijaż pędzlem. Na ręku trzyma swoją córkę, która wpatruje się w mamę. Aktorka jest jeszcze w szlafroku, podczas gdy dziewczynka ma na sobie błękitny sweterek.

Glam with mama – podpisała post Priyanka i dodała kilka emotikonek.

Fanki i fani są zachwyceni. Zdjęcie w dobę zebrało ponad 1,2 miliona polubień. W komentarzach posypały się serduszka. Niektórzy zwrócili jednak uwagę aktorce, żeby uważała z robieniem makijażu przy dziecku, ponieważ osypujące się kosmetyki mogą dostać się do płuc maleństwa.

Priyanka Chopra o prywatności swojej córki

Jestem bardzo ostrożna, jeśli chodzi o część życia z moją córką – powiedziała w styczniu „Vogue’owi” Chopra. – Tu nie chodzi tylko o moje życie, ale o jej też. Teraz jej podejście zaczyna powoli się zmieniać i możemy przypuszczać, że mała Malti będzie coraz bardziej obecna na Instagramie swojej mamy. Cute!!