Priyanka Chopra i Nick Jonas: dziecko

Nieco ponad trzy lata po ślubie (w grudniu 2018), 15 stycznia 2022 roku Priyanka Chopra i Nick Jonas zostali rodzicami. Malti Marie, która przyszła na świat za pomocą surogatki, urodziła się trzy miesiące przed wyznaczonym terminem i spędziła ponad 100 dni na oddziale intensywnej terapii noworodków.

Od momentu, gdy mała nabrała sił i opuściła szpital, dumni rodzice bardzo chętnie pokazują w mediach społecznościowych życie swojej rodziny. Do tej pory jednak konsekwentnie ukrywali twarz swej pociechy. Było tak zarówno w przypadku debiutu córeczki na Instagramie w maju, jak i na kolejnych kadrach, które były szeroko komentowane w sieci: beztroskich momentów nad basenem w sierpniu czy podczas hinduistycznego święta światła w październiku.

Malti pojawiła się też na okładce brytyjskiego „Vogue'a” ze swoją mamą, jednak wówczas jej twarz była również zwrócona tyłem do obiektywu.

Priyanka Chopra pokazała twarz córeczki na Instagramie

Przełom nastąpił po pierwszych urodzinach dziewczynki, kiedy to pod koniec stycznia zaliczyła swoje pierwsze duże publiczne wyjście. Priyanka Chopra i Nick Jonas zabrali dziecko na czerwony dywan podczas ceremonii odsłonięcia gwiazdy Jonas Brothers w Alei Sław. Zdjęcia bobasa zrobiły furorę wśród fanek i fanów, gdyż mogli po raz pierwszy zobaczyć pociechę gwiazdorskiej pary w całej okazałości.

Teraz 40-letnia aktorka poszła za ciosem i po raz pierwszy zamieściła w sieci zdjęcie twarzy córeczki. 18 lutego Chopra opublikowała na Instagramie dwie urocze fotki, na których widać jej roczną dumę. Na pierwszym kadrze gwiazda trzyma małą Malti na swoich kolanach. Na drugim tuli małą na łóżku, obok leży Jonas.

Dni takie jak ten  podpisała po prostu post, a internet znów oszalał.

Fanki i fani nie mogą nachwalić się dziecka, zauważając, że to „wykapany tata”. „Rozkoszna”, „przesłodka”, „perfekcyjna” – czytamy w sekcji komentarzy. Trudno odmówić racji.

 

Zobacz także: