Niespełna miesiąc temu gwiazdy Przyjaciółek wróciły na plan, gdzie wznowiono prace nad 16. sezonem serialu. Emisję nowych odcinków hitowej produkcji Polsatu zaplanowano na wrzesień 2020 roku. Okazuje się jednak, że nie wszystko idzie zgodnie z planem. O co chodzi? Tydzień temu dziennik Fakt poinformował, że jedna z gwiazd Przyjaciółek została zakażona koronawirusem. Informacje o Covid-19 na planie serialu zostały potwierdzone przez produkcję.

Małgorzata Socha ma koronawirusa! Prace na planie serialu nadal wstrzymane

Jedna z gwiazd serialu Przyjaciółki ma koronawirusa, w związku z czym prace na planie musiały zostać wstrzymane – usłyszeliśmy ponad tydzień temu. Głos w sprawie od razu zabrał reżyser hitowej produkcji. Grzegorz Kuczeriszka przyznał w rozmowie Rzeczpospolitą, że wszyscy podpisali stosowne zobowiązania, jednak nie wszyscy aktorzy zachowują się w zgodny z zaleceniami sposób i nie przestrzegają niektórych zasad bezpieczeństwa. W przeciwieństwie do reżysera, odtwórczynie głównych ról w serialu Przyjaciółki na początku nie chciały komentować sytuacji związanej z Covid-19 na planie. Dopiero kilka dni później Magdalena Stużyńska (czyli serialowa Anka) przekazała fanom, że nie jest chora na koronawirusa. Oba wykonane przez nią testy dały wynik negatywny.

Okazuje się, że gwiazdą zakażoną koronawirusem jest Małgorzata Socha. Kilka dni temu informacje o stanie zdrowia aktorki przekazał serwis Gala. Natomiast wczoraj informacje te zostały potwierdzone przez Show. Pierwsze – dyskretne objawy choroby aktorka miała mieć już na planie serialu. Jednak od kilku dni prawdopodobnie izoluje się w domu. Według informatorów, Małgorzata Socha ma czuć się całkiem dobrze. Przebieg jej choroby miał zostać uznany przez lekarzy za dość łagodny. Na razie główna zainteresowana nie zabrała głosu w tej sprawie.

W związku z pojawieniem się osoby chorej na planie Przyjaciółek prace nad 16. sezonem musiały zostać wstrzymane. Początkowo mówiono o tygodniowej przerwie. Teraz wiemy, że potrwa ona dłużej. Członkowie ekipy filmowej wciąż przechodzą testy na obecność Covid-19. Nie wiadomo, kto został zarażony, a kto będzie mógł szybko wrócić do pracy. Wszystko wskazuje jednak na to, że prace na planie zostaną wznowione dopiero za dwa lub trzy tygodnie.

Przypomnijmy, że Małgorzata Socha pracuje teraz także nad 2. sezonem Brzyduli. Kilka tygodni temu aktorka publikowała na swoim Instagramie zdjęcia z planu produkcji. Fani serialu TVN czują pewien niepokój. Wszystko wskazuje jednak na to, że nie mają powodów do obaw. Prace na planie serialu Brzydula trwają bowiem w najlepsze, a jej postępy można śledzić m.in. w mediach społecznościowych.

Adam Małysz ma koronawirusa! O pozytywnym wyniku testu poinformował fanów na Facebooku. Jak się czuje? >>>