Ricky Martin: partner i dzieci

W 2010 roku słychać było trzask złamanych serc kobiet na całym świecie. Autor hitów „La Copa De La Vida”, „Livin' La Vida Loca”, „Maria” czy „She Bangs”, wyznał wówczas, że jest w związku z mężczyzną. Media obiegły pierwsze oficjalne zdjęcia gwiazdora z Carlosem Gonzálezem Abellą, z którym był w romantycznej relacji przez pięć lat.

Po rozstaniu z finansistą, w 2016 roku Ricky Martin związał się z Jwanem Yosefem.  Przystojny piosenkarz i nie mniej przystojny malarz są małżeństwem od stycznia 2017 roku. Wychowują wspólnie czwórkę potomstwa: 14-letnich obecnie bliźniaków Matteo i Valentino, 4-letnią córeczkę Lucię oraz 3-letniego Renna. Dzieci przyszły na świat przy pomocy surogatki.

Ponieważ para chroni prywatność swoich najmłodszych pociech i nieczęsto pokazuje w mediach społecznościowych ich fotografie, każde odstępstwo od reguły doprowadza internet do wrzenia.

Ricky Martin: 14-letni Tino to kopia ojca

Gdy z okazji 3. urodzin Lucii, w grudniu 2021 roku Yosef udostępnił zdjęcia swojego ukochanego i córeczki na plaży luksusowego kurortu Dorado w Puerto Rico, temperatura na cały świecie podskoczyła o kilka stopni. Teraz nie jest inaczej. Portorykański wokalista zamieścił na Instagramie fotkę jednego ze swoich bliźniaków i świat oszalał.

Trudno się dziwić, 14-letni już Tino jest kopią swojego ojca, gdy ten był nastolatkiem. Na zdjęciu Valentino siedzi na krześle fryzjerskim w fartuchu. Kosmyk mokrych włosów opadający na czoło, pierwsza próba zapuszczenia wąsów i magnetyczne spojrzenie...

Baby no more – podpisał kadr 51-letni Ricky Martin i nie sposób odmówić mu racji. Jego dziecko już nie jest dzieckiem.

Myślicie, że młody mężczyzna pójdzie w ślady sławnego taty i też zwiąże się z show-biznesem?

 

Zobacz także: