Rihanna i A$AP Rocky to jedna z naszych ulubionych par w show-biznesie. Zresztą, nie tylko nasza. A świadczy o tym chociażby ogromne zainteresowanie ich życiem prywatnym w mediach na całym świecie. Na początku ubiegłego roku poinformowano, że spodziewają się pierwszego dziecka, a fanki oraz fani oszaleli. Od tamtej pory znana wokalistka dostarczała im inspiracji na ciążowe stylizacje, które bardzo często odsłaniały jej brzuch. Natomiast w maju okazało się, że urodziła syna. W sieci (m.in. na oficjalnych profilach Rihanny w mediach społecznościowych) można znaleźć zdjęcia i filmiki z chłopcem. Natomiast do tej pory nikt nie wiedział, jak ma na imię. 

Rihanna i A$AP Rocky – imię dziecka ujawnione

Rihanna i A$AP Rocky bardzo dbają o prywatność swoją, jak również swojego dziecka. Dlatego prawdopodobnie nikogo nie dziwi fakt, że najpierw w ogóle nie pokazywali go w mediach, a gdy już zdecydowali się na ten krok, zrobili to na własnych zasadach. Imienia syna też nie zdradzali. Tym razem zrobił to jeden z popularnych tabloidów.

Rihanna i A$AP Rocky nazwali syna na cześć znanego rapera?

Od wczoraj internet płonie, ponieważ ujawniono, jakie imię Rihanna i A$AP Rocky wybrali dla swojego pierwszego potomka. Jak czytamy w artykule opublikowanym w serwisie „Daily Mail”, redakcja otrzymała kopię jego aktu urodzenia, a tym samym dowiedziała się, że chłopiec nazywa się RZA Athelston Mayers. Podobno znani rodzice wybrali to imię, by uhonorować RZA’a – rapera, producenta muzycznego, założyciela, a jednocześnie lidera Wu-Tang Clan. 

To nie tajemnica, że Rihanna jest fanką wspomnianej formacji. Kilka razy została przyłapana przez paparazzi w lookach sygnowanych jej logo. Warto jednak zaznaczyć, że główni zainteresowani nie skomentowali jeszcze tej sprawy. 

Przypomnijmy, że Rihanna i A$AP Rocky spodziewają się narodzin drugiego dziecka. Wokalistka ogłosiła, że znowu jest w ciąży podczas szumnie zapowiadanego występu podczas Super Bowl. Z kolei na Met Gali 2023 z dumą prezentowała wyraźnie zaokrąglony brzuszek. Niestety nie wiadomo, kiedy maleństwo pojawi się na świecie.