Synek Rihanny i A$AP Rocky'ego (którego imię nadal nie jest znane) ma już 11 miesięcy. W maju skończy rok. Za chłopcem pierwsze święta wielkanocne. Z tej okazji wokalistka postanowiła opublikować dwa posty, które przedstawiają malucha wśród królików i czekoladowych jajek. Trzeba przyznać, że chłopiec jest naprawdę przeuroczy.

Rihanna po raz kolejny pokazała swojego synka

Na instagramowym profilu autorki hitu „Umbrella” pojawiły się dwa posty z jej synkiem. Obydwa są w klimacie Wielkanocy.

Eastuh!!! – podpisała pierwszą serię zdjęć.

Widzimy tam chłopca, siedzącego na trawie wśród królików i wielkanocnych ozdób. W buzi ma czekoladowe jajko. Kolejne kadry przedstawiają synka wokalistki w króliczych uszach. Post po parunastu godzinach od publikacji osiągnął ponad 4 miliony polubień. Fanki i fani nie kryją ekscytacji i zachwycają się maluchem.

Look at heeeeee!!!! – podpisała drugi post Rihanna.

Ta karuzela zdjęć przedstawia chłopca na trawie, trzymającego książkę „How to Catch the Easter Bunny”. Na ostatniej fotografii bobas głaszcze jednego z królików. Cuteness overload. Zobaczcie wszystkie zdjęcia, które opublikowała Rihanna w naszej galerii na dole artykułu. W wielu komentarzach pod postami pojawiły się porównania synka Riri i A$APA właśnie do rapera. My również widzimy to podobieństwo! Chłopiec totalnie wdaje się w swojego tatę.

Tymczasem my czekamy na narodziny kolejnego dziecka gwiazdorskiej pary. A to już niedługo!