Rihanna od maja 2022 roku jest szczęśliwą mamą chłopca. Podczas występu w przerwie Super Bowl ujawniła całemu światu, że ona i A$AP Rocky spodziewają się kolejnego dziecka. Niedługo ich synek doczeka się rodzeństwa. I między innymi do tego gwiazda nawiązała w opisie swojego posta. Wspomniała też o gali Oscarów. Sprawdźcie, o co chodzi i zobaczcie najświeższe zdjęcia chłopca.

Rihanna udostępniła na Instagramie post, w którym pokazała swojego synka

Wczoraj na instagramowym profilu autorki hitu „Diamonds” pojawił się post złożony z dwóch zdjęć i jednego filmiku. Wszystkie przedstawiały jej 10-miesięcznego synka. Ostatnio jesteśmy rozpieszczani chłopcem, ponieważ wystąpił on (razem ze swoimi rodzicami) w sesji dla „Vogue'a”. Nadal jednak nie znamy jego imienia. I teraz też nie jest ten czas, kiedy je poznamy. 35-latka zamiast ujawniać to, jak nazywa się jej, syn wolała nawiązać do tego, że już niedługo będziemy mogły i mogli oglądać ją na gali rozdania Oscarów.

Na pierwszym zdjęciu widzimy chłopca nie w humorze. Ma zapłakane oczka i zaciśnięte usta. I tutaj właśnie kluczowy jest opis, który „wyjaśnia” stan malucha.

Mój syn, gdy dowiedział się, że jego rodzeństwo będzie na Oscarach, a on nie – napisała Rihanna i oznaczyła Academy.

Jak już wszyscy wiemy Rihanna ogłosiła, że jest w drugiej ciąży niecały miesiąc temu, dlatego właśnie jej drugie dziecko będzie z nią obecne na wielkim wydarzeniu.

Następnie widzimy filmik, na którym chłopiec z zainteresowaniem ogląda swoją śpiewającą mamę na ekranie laptopa. Drugie zdjęcie zrobione zostało od tyłu i również przedstawia malucha, który wpatruje się w ekran laptopa i ogląda jeden z teledysków Rihanny. Trzeba przyznać, że pomimo tak młodego wieku chłopiec jest już wiernym fanem swojej mamy. So cute! Post zebrał już ponad 6 i pół miliona polubień, a w komentarzach posypały się serduszka. 

Rihanna na Oscarach 2023

Pod koniec lutego dowiedzieliśmy się, że Rihanna będzie występować na gali rozdania Oscarów! Gwiazda zaśpiewa swoją najnowszą piosenkę „Lift Me Up”, która została nagrana na potrzeby filmu „Czarna pantera: Wakanda w moim sercu” z Michaelem B. Jordanem i Angelą Bassett. Ceremonia odbędzie się 12 marca.

Ale to nie wszystko. Barbadoska została również nominowana do nagrody! Utwór ma szansę na statuetkę w kategorii „Najlepsza piosenka”. Trzymamy zatem kciuki zarówno za występ, jak i wygraną artystki.

Zobacz także: