Lubicie promocje w Rossmannie? Te najpopularniejsze to bez wątpienia 2+2 polegające na tym, że w ramach zakupów zyskać możecie aż cztery produkty, z czego płacicie tylko za dwa droższe. Akcja ta przygotowana jest dla członków i członkiń Klubu Rossmann, dlatego jeśli nie macie jeszcze aplikacji Rossmann, naprawdę warto ją ściągnąć - nic Was to nie kosztuje, a możecie dzięki niej naprawdę sporo zyskać. W sieci tych popularnych drogerii trwa właśnie kolejna akcja promocyjna, która ponownie powinna Was do tego zachęcić .I wcale się nie dziwimy, że Rossmann zatytułował nową promocję „Piękny początek sezonu", gdyż z rabatem -55% można teraz kupić wszystkie produkty do makijażu! Czyli to, bez czego ciężko wyobrazić sobie codzienny makijaż. Na czym dokładnie polega akcja „Miły początek sezonu", ile trwa i co można w ramach niej kupić? 

Czytacie składy kosmetyków? Tych substancji nie powinno być w waszej szmince! >>>

Promocja Rossmann październik 2018: na czym polega? Zasady promocji 

Nowa promocja Rossmann ucieszy przede wszystkim fanki makijażu. rabatem -55% objęta jest aktualnie cała "kolorówka"! Aby skorzystać ze zniżki -55% należy kupić minimum 3 produkty do makijażu i podobnie, jak w przypadku promocji 2+2, każdy z kosmetyków musi posiadać różne kody kreskowe. To więc świetna okazja, aby wyposażyć się w produkty nam najbardziej niezbędne, jak podkład, puder czy korektor. Ile produktów maksymalnie można kupić? Każdy, kto należy do Klubu Rossmann, w ramach promocji Piękny początek sezonu może kupić tyle produktów, ile chce podczas jednych zakupów. Musicie jednak pamiętać, że z danej akcji w czasie jej trwania możecie skorzystać maksymalnie trzy razy, natomiast rabat zostanie naliczony jedynie w przypadku różnych produktów w jednej transakcji. Co to znaczy? Jeżeli podczas zakupów w Rossmann wybierzecie cztery produkty, z czego trzy będą różne, a czwarty będzie taki sam jak któryś z wcześniejszych, oznacza to, że zniżka 55% naliczy się dla trzech różnych produktów, ale ten czwarty kosmetyk nie zostanie już objęty promocją -55%

Korektor do twarzy – 5 najczęstszych błędów w aplikacji >>>

Promocja Rossmann Piękny początek sezonu: kiedy trwa? 

Najnowsza promocja Rossmann podzielona jest na etapy. Aktualny trwa od 29 września do 8 października, a kolejny rozpocznie się 9 października i potrwa do 19 października. Trzeba jednak wiedzieć, kto może z promocji w konkretnym czasie skorzystać. W ramach pierwszej części akcji, są to najbardziej aktywni członkowie Klubu Rossmann. Natomiast od 9 października z rabatu -55% na kosmetyki do makijażu skorzystają pozostali członkowie Klubu Rossmann. Teraz zapewne zastanawiacie się, czy jesteście najbardziej aktywnymi klubowiczami czy nie. Dlatego, jeżeli chcecie się upewnić, czy przysługuje Wam prawo co skorzystania z promocji, musicie zalogować się na swoje konto i sprawdzić, czy widzicie komunikat o takiej treści: 

Piękny początek sezonu. -55% na makijaż dla Ciebie wcześniej. Mamy niespodziankę dla najaktywniejszych członków Klubu Rossmann! Z radością zapraszamy Cię do skorzystania z naszej promocji -55% na produkty do makijażu. JUŻ TERAZ! 

Co to jest keratyna, baking czy joga twarzy – oto słownik pojęć beauty, które powinniście znać! >>>

Promocja Rossmann: jakie produkty objęte są promocją? 

Tak, jak już wspomnieliśmy, promocja Rossmann Piękny początek sezonu dotyczy kosmetyków do makijażu twarzy, czyli podkłady, korektory, pudry, bronzery, róże, rozświetlacze, bazy, a także do makijażu oczu - cienie, tusze do rzęs, kredki do oczu, eyelinery, produkty do makijażu brwi, bazy pod cienie, odżywki, jak również do makijażu rzęs ust, a zatem pomadki, balsamy ochronne do ust i konturówki. Ale to nie wszystko! Rabat -55% zostanie uwzględniony również przy wybraniu produktów do paznokci - lakierów, baz i odżywek. Podsumowując, jest w czym wybierać. Wiecie już na co się skusicie?