Jedna z największych gwiazd polskiej muzyki, która teoretycznie dba o swoją prywatność, poszła o krok dalej i pokazała publiczności wideo ze swojego wesela. Podczas koncertu sanah w Chorzowie publiczność mogła jako pierwsza zobaczyć szczegóły uroczystego dnia piosenkarki. Filmiki z show trafiły do internetu i zrobiły furorę. Zobaczcie ten moment. Zdecydowanie warto.

sanah podzieliła się nagraniem ze swojego wesela podczas koncertu w Chorzowie

Publiczność na stadionie w Chorzowie mogła przeżyć wyjątkowe chwile. Podczas koncertu sanah, który odbył się wczoraj (15 sierpnia) fanki i fani mogli zobaczyć, jak wyglądało wesele ich idolki. Wokalistka wyświetliła filmik z uroczystości, śpiewając w tym samym czasie piosenkę „ten Stan”.

Filmik przedstawia intymne momenty z jej wielkiego dnia, których wcześniej nikt jeszcze nie widział. Nie dziwi nas też moment, w którym gwiazda postanowiła podzielić się nagraniem. Było ono „tłem” do piosenki „ten Stan”, która opowiada o zauroczeniu mężczyzną i snuciu poważnych planów na przyszłość. A ja cię lubię / Aż za bardzo przez to myślę już o ślubie / O ślubie już – śpiewa sanah w refrenie.

Dodatkowo tytuł „ten Stan” nawiązuje do imienia ukochanego artystki – Stanisława, który, jak mogliśmy zobaczyć, jest jej mężem. Mężczyzna trzyma się raczej z dala od fleszy i nie wiemy o nim zbyt wiele, jednak mogliśmy zobaczyć go w pewnej formie w teledysku do utworu „kolońska i szlugi”.

sanah – ślub

Nie znamy szczegółów na temat ślubu Zuzi, jednak wszystko wskazuje na to, że wokalistka jest już mężatką od dłuższego czasu. Podczas koncertu na zeszłorocznym FEST Festivalu fanki i fani dopatrzyli się obrączki. Dodatkowo 25-latka podzieliła się z publicznością krótkim filmikiem, na którym widać ją było w sukni ślubnej. Do ceremonii doszło prawdopodobnie latem 2022 roku.