Randkowe reality show w ostatnim czasie cieszą się ogromną popularnością. Rekordy oglądalności biją produkcje Netflixa, jak Love Is Blind czy Too Hot To Handle, a także telewizyjne programy jak Hotel Paradise czy Love Island. I to właśnie współtwórcy tego ostatniego tytułu, który pojawił się także w Polsce (w telewizji Polsat z Karoliną Gilon w roli prowadzącej) postanowili połączyć siły z Sarah Jessicą Parker i stworzyć zupełnie nowy projekt.


„Miłość jest ślepa” – powstanie 2. sezon popularnego reality show Netflixa >>>
 

Sarah Jessica Parker producentką nowego randkowego show. O czym będzie Swipe Swap?

Nowe randkowe show będzie nosić tytuł Swipe Swap i już wkrótce pojawi się na antenie stacji Lifetime. Jego format będzie przypominać inny popularny program, czyli Zamieńmy się żonami, w którym to małżeństwa – jak wskazuje tytuł – zamieniały się na dwa tygodnie partnerami po to, aby sprawdzić, jak to jest funkcjonować w innych rodzinach. Z kolei w Swipe Swap uczestnicy poszukujący swojej drugiej połówki bedą mieli okazję sprawdzić kandydatów do związku, wprowadzając się do ich mieszkań. W ten sposób sprawdzą, czy odpowiada im styl życia potencjalnego partnera, jego przyzwyczajenia, rodzina i przyjaciele.


Reality show na Netflix i nie tylko, które musicie nadrobić >>>
 

Jeszcze nie wiadomo, czy gospodynią programu miałaby zostać Sarah Jessica Parker, ale show na pewno wyprodukuje jej firma Pretty Matches Productions, łącząc siły z ITV Entertainment i ITV America. Parker miała już okazję sprawdzić się w roli producentki choćby przy okazji serialu HBO Rozwód, w którym zagrała także jedną z głównych ról – Frances, przechodzącej przez trudne rozstanie z Robertem (Thomas Haden Church), ale przede wszystkim legendarnego Seksu w wielkim mieście, gdzie wcieliła się w Carrie Bradshaw, jedną z czterech przyjaciółek z Nowego Jorku. 


9 dowodów na to, że Sarah Jessica Parker w prawdziwym życiu jest... Carrie Bradshaw >>>