Mało kto pamięta już, że Scarlett Johansson była kiedyś żoną Ryana Reynoldsa. Teraz ten aktor jest w szczęśliwym związku z Blake Lively. Para doczekała się czwórki dzieci. Scarlett wystąpiła w podcaście Gwyneth Paltrow, w którym postanowiła otworzyć się na temat relacji z gwiazdorem „Deadpoola”. Zobaczcie, jak wspomina te kilka lat razem.

Scarlett Johansson o małżeństwie z Ryanem Reynoldsem

38-latka wystąpiła w podcaście Gwyneth Paltrow – „Goop”. Opowiedziała tam między innymi o swoich byłych związkach, w tym małżeństwie z Reynoldsem.

Dwa razy wychodziłaś za mąż? – zaczęła gospodyni. Trzy – poprawiła ją Scarlett. Wtedy Gwyneth przyznała jej rację i powiedziała, że faktycznie zapomniała o jej małżeństwie z Ryanem. Goals! – dodała.

Scarlett sama postanowiła pociągnąć ten wątek i wypowiedziała się na temat swojego eksmęża, z którym już mało kto ją kojarzy.

Nie byliśmy małżeństwem zbyt długo, ale byliśmy, gdy cię poznałam – wyznała gwiazda „Między słowami”.

Paltrow nie kryła swojej sympatii do aktualnego męża Blake Lively i powiedziała: Każda z nas chyba kocha Ryana Reynoldsa. Na co Scarlett zaśmiała się i również skomplementowała aktora.

Jest dobrym facetem – przyznała.

Dobrze wiedzieć, że mimo rozwodu gwiazdy nadal darzą się sympatią i nie żywią do siebie żadnych złych emocji.

Scarlett Johansson i Ryan Reynolds – związek

Aktorzy pobrali się w 2008 roku. Ceremonia była prywatna. Niestety, jak wspomniała Johansson, ich małżeństwo nie przetrwało zbyt długo. Para rozwiodła się w 2010 roku. Wiadomość tę przekazała swoim fankom i fanom we wspólnym oświadczeniu.

Zobacz także:

Po długich rozmyślaniach obustronnie zdecydowaliśmy się zakończyć nasze małżeństwo – powiedzieli serwisowi „People”. – Weszliśmy w nasz związek z miłością i z miłością z niego wychodzimy. Nie oczekujemy, że przeżyjemy ten czas w prywatności, jednak bardzo byśmy to docenili.

W 2012 Reynolds był już mężem Blake Lively. Od tego czasu zakochani doczekali się czwórki dzieci. Najmłodsze z nich urodziło się na początku tego roku. Johansson natomiast ma ośmioletnią córkę, której doczekała się z Romainem Dauriackiem. Ich małżeństwo również nie przetrwało. Aktorka jest aktualnie żoną Colina Josta, którego poślubiła w 2020 roku. Rok później para doczekała się syna.