Rozstanie Shakiry i Gerarda Piqué, do którego doszło w czerwcu ubiegłego roku, odbiło się szerokim echem w mediach na całym świecie. Od tamtej pory mówiono o gwiazdach muzyki i sportu m.in. w kontekście opieki nad dziećmi, podziału majątku, a także ich nowych związków. Plotkowano, że jedna z najpopularniejszych wokalistek na świecie spotyka się Tomem Cruisem. Choć widziano ich razem podczas Grand Prix Formuły 1 w Miami, a do sieci trafiły ich wspólne zdjęcia, temat dość szybko ucichł. Natomiast serwisy show-biznesowe poinformowały o kolejnym romansie artystki. Według doniesień, Shakira spotyka się z Lewisem Hamiltonem

Shakira i Lewis Hamilton spędzają razem czas

Coraz więcej mówi się o romansie Shakiry i Lewisa Hamiltona. W maju 2023 roku przyłapano ich razem na jachcie w Miami, o czym jako pierwszy poinformował serwis „TMZ”. Natomiast w ubiegły weekend spotkali się ponownie. Tym razem w Barcelonie. Niedzielny wieczór spędzili na kolacji z przyjaciółmi, podczas której świętowali sukces 38-letniego kierowcy wyścigowego (tego dnia zajął bowiem drugie miejsce). I, co ciekawe, towarzyszący im Mustafa the Poet udostępnił stories, na którym widać jak Lewis Hamilton obejmuje swoją domniemaną partnerkę w talii (warto jednak zaznaczyć, że było to bardzo casualowe zdjęcie grupowe). 

Shakira i Lewis Hamilton spotykają się

Kilka dni później redakcja „People” ujawniła pewne szczegóły dotyczącej tej relacji. Według informatora serwisu plotkarskiego, jest ona w dość początkowym stadium. Shakira i Lewis Hamilton spotykają się i „dopiero” poznają się. 

Spędzają razem czas i są na etapie poznawania się – ujawnia informator „People”, który zna zarówno artystkę, jak i kierowcę wyścigowego. – To zabawne i zalotne

Warto jednak zaznaczyć, że Shakira i Lewis Hamilton (na razie) nie zabierają głosu w sprawie. Milczą również ich przedstawiciele, z którymi próbował skontaktować się m.in. serwis „Popsugar”. Jeżeli się to zmieni, na pewno was o tym poinformujemy.