Wczoraj odbyło się jedno z większych wydarzeń muzycznych w Ameryce – gala MTV Video Music Awards. Gwiazdy, które się na niej pojawiły zrobiły furorę. Między innymi Selena Gomez w zniewalającej czerwonej kreacji czy Taylor Swift, która zdobyła statuetkę. Na wydarzenie przybyła również Shakira, która zabrała ze sobą swoich dwóch synów – 10-letniego Milana i 8-letniego Sashę. Cała trójka prezentowała się przepięknie. Zobaczcie zdjęcia i filmiki.

Shakira pojawiła się na gali VMAs z dziećmi. Wyglądali przeuroczo

Wszyscy kochamy gwiazdy z ich dziećmi. Tym bardziej, jeśli pokazują się razem na ściance. Tak było właśnie w przypadku Kolumbijki. Jej synowie zrobili furorę nie tylko przed fotoreporterami na czerwonym dywanie i ściance, ale również i na publiczności, z której wspierali swoją mamę, gdy była na scenie.

fot. John Nacion / Getty Images

Cała rodzina postawiła na kreacje od Versace. 46-latka miała na sobie zniewalającą złotą błyszczącą sukienkę bez pleców. Chłopcy natomiast wystąpili w setach z charakterystycznym dla włoskiego domu mody printem. Prezentowali się naprawdę wspaniale. A 10-letni Milan i 8-letni Sasha to prawdziwi mali przystojniacy. Młodszy z chłopców wdał się w mamę, starszy zdecydowanie bardziej podobny jest do ojca, byłego piłkarza klubu FC Barcelona, Gerarda Piqué.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @ohteen

Niedawno pisałyśmy też o Blake Lively, która również postawiła na look w złocie. Wybrała świecący kombinezon na pokaz Michaela Korsa. Czyżby trend na złoty kolor powrócił? Zobaczcie stylizację aktorki w artykule poniżej.

Więcej zdjęć Shakiry i jej synów obejrzycie w galerii na dole tego artykułu. Są naprawdę przesłodkie. Cudownie patrzy się na to, jak 10-latek i 8-latek wspierają swoją mamę! W ich relacji widać prawdziwą miłość.