Tej dwójki chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. W końcu to właśnie Fred i George Weasleyowie – starsi bracia-bliźniacy Rona i Ginny – w serii filmów o „Harrym Potterze” płatali najśmieszniejsze figle. Teraz także pokażą coś magicznego – a konkretnie najpiękniejsze miejsca na świecie, które szczególnie warte są odwiedzenia. Ku naszej uciesze wśród polecanych przez braci miejsc znalazła się także Polska, a konkretnie – Kraków i Tatry. Fred i George Wesleyowie, a właściwie James i Oliver Phelps, którzy wcielili się w ich rolę, Polskę promować będą w najnowszym serialu HBO o charakterze podróżniczym – „Fantastyczni przyjaciele”. Oprócz nich, w nawiązaniu do tytułu, w serialu pojawią się także ich nie mniej sławni znajomi, których znacie i wy – między innymi z produkcji, takich jak „Gra o tron” czy „Outlander”. Już nie możecie się doczekać? Zdradzamy, czego dokładnie można się spodziewać. A także kiedy polska premiera serialu „Fantastyczni przyjaciele”.

„Fantastyczni przyjaciele” – nowy serial HBO Max, w którym bliźniacy z „Harry'ego Pottera” promują Polskę

Serial „Fantastyczni przyjaciele”, którego James i Oliver Phelps są prowadzącymi, składać się będzie z 6. odcinków. W każdym z nich bracia odwiedzą jedno z najpiękniejszych miejsc na świecie. Oprócz Polski będą to: Irlandia, Islandia, Austria, Dubaj i Saint Lucia. Bliźniacy zwiedzać będą w towarzystwie szóstki swoich przyjaciół. W każdym odcinku będzie to ktoś inny, ale nie mniej popularny niż oni sami. Podróżować będziemy więc w towarzystwie innych bohaterów „Harry'ego Pottera”, takich jak: Evanna Lynch (Luna Lovegood), Bonnie Wright (Ginny Weasley) czy Luke Youngblood (Lee Jordan), a także aktorów równie popularnych produkcji. Pojawić się mają: Maisie Williams z „Gry o Tron”, Sophie Skelton z serialu „Outlander" i Haley Joel, który wystąpił w filmie „Szósty Zmysł". A wszystko to w iście magicznej konwencji, którą fani i fanki „Harry'ego Pottera” uwielbiają. Niewątpliwie takiego serialu jeszcze nie było. Jeśli więc nie mieliście dotychczas planów na wakacje, już macie! 

Dodamy tylko, że w Polsce Fred i George, tzn. James i Oliver, odwiedzą nie tylko Kraków, ale i kopalnię soli w Wieliczce. Wybiorą się na spływ Dunajcem, przywdzieją góralskie stroje i spróbują swoich sił w off-roadingu.

„Fantastyczni przyjaciele” – premiera i kiedy odcinek o Polsce

Premiera serialu „Fantastyczni przyjaciele” już za nami. Serial można oglądać na HBO Max od 9 lipca 2022 roku. Na odcinek o Polsce trzeba będzie jednak jeszcze chwilkę poczekać. Na platformę streamingową ma trafić miesiąc później, czyli 6 sierpnia 2022 roku. My już zaczynamy odliczać dni. W międzyczasie szykując fasolki wszystkich smaków i czekoladowe żaby. 

„Fantastyczni przyjaciele” – zwiastun

W ramach oczekiwania zobaczcie zwiastun produkcji. Wyłapcie kadry z Polski!