Najwięksi fani i fanki netfliksowego hitu prawdopodobnie skończyli już najnowszy sezon lub są w jego połowie. A przynajmniej poznali już nowego bohatera – Nicolasa de Léona. Też tak się wam spodobał? Trzeba przyznać, że to prawdziwy przystojniak, których serial „Emily w Paryżu” ma dużo (Gabriel, Alfie, mowa o was). Paul Forman, który wciela się w Nicolasa jest nie tylko aktorem, ale i modelem, i trenerem. A dodatkowo wystąpił na okładce jednej z polskich edycji popularnej gazety! Zobaczcie, co jeszcze wiemy na jego temat.

Paul Forman – w kogo wciela się aktor w trzecim sezonie „Emily w Paryżu”?

Paul Forman gra postać Nicolasa de Léona, następcę tronu potężnej rodziny. Jednak on wcale nie chce zostać królem. Desperacko chce za to udowodnić, że jest kimś więcej niż dzieckiem nepotyzmu pod miażdżącą presją bogactwa i statusu de Léonów. Myślicie, że namiesza w życiu i sercu Emily?

Paul Forman – kim jest?

Pul Forman jest aktorem i modelem. Skończył londyńską Drama Studio School. Ma 28 lat. Grał w takich produkcjach jak „Riches”, dostępnej na Amazon Prime Video czy „Frank of Ireland”.

28-latek zajmuje się też modelingiem. Był już na okładce magazynów „The Perfect Edit” i… polskiego „L’Officiel”! Zobaczcie hot zdjęcie.

Oprócz tego Paul zajmuje się też sportem, co wcale nas nie dziwi. Jest trenerem fitness. Ma nawet swój kanał na YouTubie, na którym publikuje filmiki, jak ćwiczy, aby można to robić z nim.

Zobaczcie więcej jego zdjęć w naszej galerii! My już jesteśmy fankami.

 

Zobacz także: