Romeo Beckham: kariera piłkarska

Młodszy brat Brooklyna i starszy brat Cruza oraz Harper, Romeo Beckham, nie gości zbyt często na łamach serwisów plotkarskich. Tabloidy znacznie częściej kierują uwagę na najstarszego syna Victorii i Davida Beckhamów – Brooklyna. 23-letni model ostatnio regularnie był ich obiektem zainteresowania ze względu na ślub z 27-letnią aktorką Nicole Peltz. Uroczystość, która miała miejsce 9 kwietnia i zgromadziła takie gwiazdy jak Eva Longoria, Gisele Bündchen, Serena Williams czy Gordon Ramsay, z miejsca okrzyknięta została jednym z najgorętszych wydarzeń tego roku. 

Jeśli chodzi o Romeo Beckhama, media interesują się nim raczej w kontekście jego kariery piłkarskiej, którą 19-latek od jakiegoś czasu rozwija jako napastnik w amerykańskim klubie MLS Next Pro Inter Miami II. Zaledwie wczoraj sportowe serwisy informacyjne trąbiły o „pięknym golu z rzutu wolnego”, którym popisał się młody zawodnik. Dziennikarze jednogłośnie orzekli, że ojciec – legenda futbolu przełomu wieków – może być dumny ze swego potomka.

Tym razem jednak również portale zajmujące się tematyką show-biznesową zainteresowały się młodszym synem Victorii i Davida Beckhamów. A to w kontekście rozstania Romea z dotychczasową partnerką Mią Regan, o którym poinformował brytyjski „Daily Mail”. 

Romeo Beckham: koniec związku z Mią Regan

Pochodząca z Wielkiej Brytanii Mia, na Instagramie funkcjonująca jako @mimimoocher, jest aspirującą modelką i influencerką. Tak jak Romeo, ma 19 lat i jeszcze niedawno mówiło się, że prawdopodobnie wkrótce zostanie żoną młodszego syna Beckhamów. Niestety rzeczywistość zweryfikowała te przewidywania: związek na odległość nie przetrwał próby czasu (Romeo na co dzień mieszka w Miami, ona pozostała w Anglii). Młodych rzekomo poróżniły sprzeczne „harmonogramy”. 

Pierwsze plotki o rozstaniu pojawiły się w poniedziałek, gdy chłopak usunął ze swojego profilu na Instagramie zdjęcia z ukochaną. Tabloid w ekspresowym tempie potwierdził przypuszczenia fanek i fanów piłkarza.

Związek na odległość w tak młodym wieku zebrał swoje żniwo – powiedziało źródło „Daily Mail”. – Romeo i Mia to dwójka uroczych młodych ludzi, którym zależy na sobie. Ich rozstanie było polubowne. Nadal się wspiera i kibicują nawzajem swoim karierom.