Taniec z Gwiazdami 12” w Telewizji Polsat powoli dobiega końca. Trzy pary, której do tej pory cieszyły się największym uznaniem jury i sympatią widzów, w poniedziałek 18 października wystąpiły w półfinale. Magdalena „Kajra” Kajrowicz i Rafał Maserak, Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz oraz Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz, bo to właśnie o nich mowa, walczyli dziś o awans do ostatniego etapu show, czyli wielkiego finału. Stawka była wysoka, bowiem nagrodą główną dla zwycięzców tradycyjnie jest Kryształowa Kula oraz niezwykle atrakcyjna nagroda pieniężna w postaci 100 tysięcy złotych dla gwiazdy i 50 tysięcy złotych dla tancerza lub tancerki.

„Taniec z Gwiazdami 12” – co się działo w półfinale?

Jak to zwykle bywa, ekipa programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” przygotowała z okazji półfinału coś specjalnego. W przedostatnim odcinku tej edycji widzowie mieli okazję podziwiać taneczne tria z udziałem gwiazd, które uczestniczyły w poprzednich odsłonach show. Na parkiecie „Tańca z Gwiazdami” ponownie zobaczyliśmy modelkę Edytę Zając (zwyciężczynię 11. edycji), aktora Marcina Korcza (półfinalistę 7. edycji) i aktora Mariusza Węgłowskiego (uczestnika 9. edycji).

W drugiej części show gwiazdy zaprezentowały te tańce, za które do tej pory dostały najmniej punktów. Piotr Mróz  ponownie zmierzyli się z tangiem, Kajra miała okazję zaprezentować quickstep, z kolei Oliwia poswingowała. Czy kolejne lekcje i więcej czasu na naukę zaowocowały wysokimi notami u jurorów? Jak najbardziej!

Półfinał 12.edycji „Tańca z Gwiazdami” w Polsacie uświetniła piosenkarka Ewa Farna, która wykonała na żywo piosenkę „Znak”.

„Taniec z Gwiazdami 12” – kto odpadł? Kto wystąpi w finale?

To był zdecydowanie najbardziej emocjonujący werdykt tego sezonu. O wynikach półfinału 12. sezonu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, na które składały się noty przyznane przez jury i głosy widzów, jak zwykle poinformował prowadzący Krzysztof Ibisz. Okazało się, że jako pierwsi awans do finału wywalczyli sobie Piotr i Hania. Z kolei Kajra i Rafał oraz Oliwia i Michał musieli się zmierzyć ze sobą w dogrywce.

Po dodatkowej rundzie ogłoszono ostateczny werdykt. Z programem pożegnali się obchodząca dziś swoje 19. urodziny Oliwia Bieniuk oraz jej fantastyczny taneczny partner i zarazem trener, Michał Bartkiewicz. To oznacza, że za tydzień w finale poza Piotrem Mrozem i Hanną Żudziewicz zobaczymy także żonę Sławomira Zapały i towarzyszącego jej na parkiecie weterana tanecznego show, Rafała Maseraka.

 

Zobacz także: