Zgodnie z tradycją 26 maja obchodzimy Dzień Mamy. To wyjątkowy czas dla wielu osób, które chcą podziękować swoim mamom za ich obecność, miłość czy wsparcie, jak również dla tych, które same niedawno zostały mamami. Te polskie gwiazdy urodziły dzieci po raz pierwszy w 2020 albo na początku 2021 roku, a dziś po raz pierwszy świętują Dzień Mamy. Jak spędzają ten czas?    

Gwiazdy, które obchodzą dziś pierwszy Dzień Mamy!

W show-biznesie trwa prawdziwy baby boom. Niedawno, a konkretnie w lipcu ubiegłego roku do grona znanych i lubianych mam dołączyła Agnieszka Radwańska. Uznana tenisistka urodziła chłopca, dla którego wraz z mężem, Dawidem Celtem, wybrała imię Jakub. Natomiast we wrześniu 2020 na świecie pojawiło się pierwsze dziecko Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego. Julia Kuczyńska wielokrotnie wspominała o tym, że spełnia się w roli mamy, z kolei w jednym z odcinków Glamour Girlboss Podcast opowiedziała o zmianach, jakie zaszły w jej życiu po narodzinach Bastiana. Rozmowy możesz posłuchać poniżej:

Lara Gessler, która została mamą w październiku 2020 roku, zdobyła się na szczere wyznanie z okazji Dnia Mamy. Restauratorka i influencerka wróciła myślami do czasów, gdy starała się o dziecko oraz wiążących się w tym emocjami. Co więcej, wsparła inne mamy, a także kobiety, które marzą o macierzyństwie. 

„Pamiętam, jak bardzo czekałam na ten widok. Dwie kreski! Nie ma drugiego takiego testu, którego wynik - za równo pozytywny, jak i negatywny - budzi tak skrajne emocje. Pod koniec lutego zeszłego roku, byliśmy we Włoszech i pamiętam, że nie chciałam robić tego testu, żeby po raz kolejny nie czuć tego ukłucia rozczarowania, i smutku przez kolejne kilka dni. Każda dziewczyna, która stara się o dziecko wie o czym mówię” – napisała Lara Gessler na Instagramie.

 

 

Kilka miesięcy temu mamami zostały również Agnieszka Więdłocha (aktorka bardzo dba o swoją prywatność i nie porusza tematów związanych z rodziną czy macierzyństwem w przestrzeni publicznej, w tym w sieci) oraz Ciocia Liestyle. 26 maja 2021 opublikowała serię uroczych zdjęć na Instagramie i napisała, że ostatnie cztery miesiące były najpiękniejszymi w jej życiu. Przypomnijmy, że córeczka Agnieszki Wilczewskiej i Jakoba Kosela przyszła na świat pod koniec stycznia. 

W naszej galerii (na górze strony) możecie przeczytać więcej o polskich gwiazdach, które obchodzą dziś pierwszy Dzień Matki w rolach mam. 

Zobacz także:

Jednocześnie przypominamy, że Dzień Mamy może budzić różne emocje, w tym te negatywne. Dlatego dziś tulimy i myślimy o was niezależnie od tego, jak spędzacie ten dzień. I życzymy wam dużo czułości.