Co warto obejrzeć teraz na Netflix? Dla wielu użytkowników platformy wskazówką jest często zestawienie TOP 10, widniejące na głównej stronie serwisu. Tam wszyscy poszukujący interesujących dla nich tytułów seriali i filmów mogą zobaczyć, czym zachwycają się inni. Obecnie w dziesiątce najchętniej oglądanych produkcji jest m.in. nowy polski serial Netflixa W głębi lasu na podstawie powieści o tym samym tytule autorstwa Harlana Cobena, a także film Władysława Pasikowskiego Pitbull. Ostatni pies z Marcinem Dorocińskim, Cezarym Pazurą i Adamem Woronowiczem w rolach głównych. Miejsce pierwsze należy jednak do serialu oryginalnego z Niemiec, który już od trzech sezonów należy do grona europejskich tytułów cieszących się największym zainteresowaniem.


Netflix: lipiec 2020. Nowe seriale i filmy, które warto obejrzeć >>>
 

Dark to teraz najpopularniejszy w Polsce serial na Netflix! O czym jest?

Mowa o serialu Dark, a dokładnie o ostatniej części tego obrazu, która choć zebrała skrajne opinie, mocno przyciąga widzów Netflixa. O czym jest Dark? Na początku 2018 roku, zanim jeszcze serial trafił do popularnego serwisu streamingowego, promowany był jako coś, co przypadnie do gustu fanom Stranger Things. Szybko jednak okazało się, że jedyne, co łączy te dwie oryginalne produkcje Netflixa, to gatunek, czyli science fiction, młodzi bohaterowie, którzy giną w tajemniczych okolicznościach oraz dwa przedziały czasowe, w jakich rozgrywa się cala historia.


Netflix zapowiada pierwszy polski film – „Erotica 2022”! W obsadzie m.in. Agata Buzek, Agnieszka Żulewska i Małgorzata Bela >>>
 

Fabuła Dark okazała się o wiele bardziej zawiła, a dla niektórych widzów wręcz często niemożliwa do zrozumienia i wymagająca powrotu do pewnych wątków. Premiera 2. sezonu miała miejsce niespełna rok temu i kiedy wszyscy myśleli, że losy bohaterów nie mogą być już bardziej skomplikowane, twórcy udowodnili coś innego. Zobaczyliśmy nie tylko to, jak miejsce akcji, miasteczko Winden wyglądało w przeszłości, ale również w dalekiej przyszłości. W trzecim, finałowym sezonie dzieje się równie dużo i jak pokazuje ranking TOP 10, jest na tyle interesująco, że widzowie Netflixa wchodzą na platformę właśnie po to, by obejrzeć Dark. A Wy już widzieliście?


Duffy ostro krytykuje „365 dni” i apeluje do Netflixa o usunięcie filmu z platformy >>>