Program „Top Model” powrócił. Do tej pory wyemitowano trzy odcinki. W najnowszym z nich mogliśmy sprawdzić, jak wyglądały ostatnie castingi, a także śledzić poczynania kandydatów i kandydatek podczas bootcampu. Natomiast pod koniec zorganizowano pokaz mody, podczas którego dowiedzieliśmy się, kto dostał się do programu. Poznajcie uczestniczki i uczestników 11. edycji „Top Model”. 

„Top Model 11”: odcinek 3. Co wydarzyło się w programie?

Trzeci odcinek „Top Model 11” to m.in. ostatnie castingi. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński spotkali się z kolejnymi osobami, które (ich zdaniem) mają szansę na sukces w branży modelingu. 

Marcelina Zetler

W trzecim odcinku „Top Model 11” poznaliśmy m.in. Marcelinę Zetler, która w tym roku skończy 21 lat i pochodzi z małej miejscowości pod Bydgoszczą. Przyznała, że lubi eksperymentować ze swoim wyglądem. Jury zachwyciło się jej figurą, przede wszystkim proporcjami. Niemniej jednak mieli kilka uwag. Na pewno trzeba sporo pracy nad twoim wizerunkiem – przyznała Kasia Sokołowska. Natomiast i reżyserka pokazów mody, i Joanna Krupa, Marcin Tyszka i Dawid Woliński zagłosowali na TAK

Karolina Kuracińska

Następnie w studiu pojawiła się Karolina Kuracińska. Ma 18 lat, co znaczy, że jest jedną z najmłodszych kandydatek w tym sezonie „Top Model”. Marcin Tyszka porównał ją do Marylin Monroe i innych aktorek z lat 60. ubiegłego wieku. Następnie zrobił jej kilka zdjęć w towarzystwie Mariusza Jakubowskiego, którego możecie kojarzyć z jednej z poprzednich edycji programu. Karolina Kuracińska przeszła do kolejnego etapu, a my poznaliśmy ją trochę lepiej. Jak się okazuje, wychowywała się z mamą i starszym bratem. Niestety jej tata zmarł w wyniku zawału serca, gdy miała zaledwie sześć miesięcy. 

Top Model 11: srebrny bilet. Fabian Sokołowski

W tym odcinki zadebiutował także Fabian Sokołowski, czyli tegoroczny zdobywca srebrnego biletu. Zgodnie z zasadami modowego show nie musiał brać udziału w castingu w studiu. Dzięki głosowaniu internautów i internautek dostał się od razu na bootcamp. 

„Top Model 11”: bootcamp

Tak samo jak w poprzednich latach po castingach w studiu przyszedł czas na bootcamp. W tym roku został on zorganizowany w centrum Warszawy – w jednym z najwyższych wieżowców w mieście. Na tym etapie kandydatki oraz kandydaci wzięli udział w pierwszych zadaniach, podczas których sprawdzono, czy mają szansę na karierę w branży modelingu lub show-biznesie. Kasia Sokołowska i Dawid Woliński ocenili, jak poruszają się po wybiegu. Marcin Tyszka wykonał im tak zwane zdjęcia testowe. Natomiast Joanna Krupa oraz gość specjalny – Peyman Amin – pokazali im, jak wygląda casting w profesjonalnej agencji modelek i modeli. 

Po raz pierwszy w tym sezonie uczestniczki oraz uczestnicy napotkali na pewne trudności. Pojawiły się łzy – Klaudia Nieścior nie trafiła ze strojem na casting, z kolei Marcelina Zetler z trudem przyjęła słowa krytyki podczas autoprezentacji. Niestety dwie osoby zasłabły, a jedna z nich wymagała pomocy medycznej. 

Zobacz także:

„Top Model 11”: uczestnicy i uczestniczki

21 września (nareszcie) poznaliśmy nazwiska wszystkich uczestników i uczestniczek „Top Model 11”. Na samym końcu wspomnianego bootcampu odbył się pokaz mody, a widzki oraz widzowie dowiedzieli się, kto przeszedł dalej. Do Aleksandry Helis, której jury przyznało czwarty w historii polskiej edycji programu złoty bilet, dołączyli: Martyna Kaczmarek, Filip Ferner, Michalina Wojciechowska, Adrian Nkwamu, Natalia Woś, Weronika Pawelec, Marcelina Zetler, Borys Barchan, Maciej Skiba, Karolina Kuracińska, Adriana Hyzopska, Krystian Embradora oraz Klaudia Nieścior

W naszej galerii możecie zobaczyć więcej z trzeciego odcinka „Top Model 11”

Po bootcampie uczestniczki oraz uczestnicy modowego show wprowadzili się do (niezwykle luksusowego) domu Top Model. Możemy się spodziewać, że w kolejnych odcinkach będą brali udział w zadaniach, na czele z sesjami zdjęciowymi oraz pokazami mody. które przybliżą ich do finału, a następnie do wygranej. Przypomnijmy, że na kolejnego top modela albo kolejną top modelkę czekają: kontrakt z agencją modelingową, nagroda pieniężna oraz sesję okładkową w magazynie GLAMOUR. 

„Top Model 11”: gdzie oglądać?

Jeżeli jesteście ciekawi, co dzieje się w „Top Model 11”, włączcie telewizor w środę o godz. 21:35. Program jest emitowany co tydzień na kanale TVN. Warto dodać, że wszystkie odcinki są również dostępne dla subskrybentek i subskrybentów platformy streamingowej Player. No i jeszcze jedno – relację z modowego show znajdziecie na Glamour.pl.