Program „Top Model” powrócił. 11. edycja od samego początku wzbudza ogromne zainteresowanie. W drugim odcinku dowiedzieliśmy się, kto w tym roku otrzymał złoty bilet, natomiast w kolejnym poznaliśmy nazwiska pozostałych uczestników i uczestniczek. Sprawdźcie, kto w 2022 roku ma szansę na wygraną – tytuł top modelki lub top modela, kontrakt z profesjonalną agencją modelingową i sesję okładkową w magazynie GLAMOUR. 

„Top Model 11”: casting

W pierwszych odcinkach tego sezonu dowiedzieliśmy się, co działo się podczas castingów. Jury nie miało łatwego zadania, ponieważ w studiu pojawiło się wiele interesujących (nie tylko pod względem wyglądu, ale również osobowości) osób. Wśród tych, których Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka oraz Dawid Woliński zaprosili do kolejnego etapu, znaleźli się m.in. influencerka promująca ciałopozytywność, feminizm i siostrzeństwo w sieci, kobieta trans, chłopak przypominający młodego Marcina Tyszkę czy miłośniczka tatuaży. W „Top Model 11” zapanowała większa różnorodność. 

„Top Model 11”: bootcamp

Jednak ostateczny skład uczestników i uczestniczek „Top Model 11” poznaliśmy podczas bootcampu, czyli ostatniego, a zarazem najtrudniejszego etapu castingu. Podobnie jak w poprzednich latach, osoby chcące dostać się do modowego show, wzięły udział w pierwszych – profesjonalnych zadaniach. W 2022 roku bootcamp odbył się w centrum Warszawy. Kandydatkom i kandydatom na kolejną top modelkę lub top modela towarzyszyli Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński, Michał Piróg, jak również gość specjalny –Peyman Amin – właściciel międzynarodowej agencji modelingowej. 

„Top Model 11”: uczestnicy i uczestniczki

Pierwszą osobą, która dostała się do programu, jest Aleksandra Helis. To właśnie 19-latka z Zielonki pod Warszawą zachwyciła Joannę Krupę, Kasię Sokołowską, Marcina Tyszkę i Dawida Wolińskiego do tego stopnia, że wręczyli jej złoty bilet. Po bootcampie do domu Top Model wprowadzili się również Adrian Nkwamu, Michalina Wojciechowska, Filip Ferner, Weronika Pawelec, Marcelina Zetler, Martyna Kaczmarek, Natalia Woś, Borys Barchan, Karolina Kuracińska, Maciej Skiba, Krystian Embradora, Klaudia Nieścior, a także Adriana Hyzopska. Choć bardzo różnią się od siebie, to – zdaniem jury – mają w sobie „to coś”, a co za tym idzie szansę na karierę w modelingu i show-biznesie. Tego, jak sobie poradzą podczas sesji zdjęciowych, pokazów mody oraz innych zadań w programie, dowiemy się w nadchodzących tygodniach. Jeśli chcecie poznać ich lepiej, zajrzyjcie do naszej galerii. Czekają tam zdjęcia wszystkich uczestników i uczestniczek „Top Model 11”. 

„Top Model 11”: gdzie oglądać?

Przypomnijmy, że program „Top Model 11” emitowany jest na TVN w każdą środę o godz. 21:35. Powtórki można oglądać w soboty o godz. 15:10 na tym samym kanale. Co więcej, modowe show jest dostępne w serwisie streamingowym Player. Relację z każdego odcinka znajdziecie również na Glamour.pl.