12. edycja „Top Model” dobiegła końca. Przez ostatnie tygodnie widzowie i widzki bacznie obserwowali poczynania uczestników i uczestniczek programu. Dziś (25 listopada) drogą głosowania wybrali i wybrały zwycięzcę / zwyciężczynię tegorocznej edycji telewizyjnego show. Natalia Węgrzynowska, Wiktoria Darda, Dominik Szymański, a może Sofia Konecka-Menescal? Kto wygrał i zdobył tytuł kolejnej top modelki / modela w Polsce? Poznajcie osobę, która wygrała „Top Model 12” i sprawdźcie, co działo się w emitowanym na żywo odcinku finałowym. 

„Top Model 12”: finał. Co działo się w ostatnim odcinku sezonu?

Nie tylko Natalia Węgrzynowska, Wiktoria Darda, Dominik Szymański i Sofia Konecka-Menescal , ale również pozostałe uczestniczki oraz uczestnicy „Top Model 12” wzięli udział w wielkim finale. Finalistki, a także towarzyszący im Tadeusz Mikołajczak, Marta Szatańska, Aleksander Szynakriow, Oliwier Sobczyk, Mateusz Dziedzic, Wiktoria Burejza, Neomi Penczyło, Filip Krogulski, Wiktoria Różańska, Zoja Sintichine i Amelia Wnęk poszli w trzech pokazach. Zaprezentowali kreacje od  Dawida Wolińskiego, duetu MMC oraz Gosi Baczyńskiej. Show uświetnili również goście i gościnie muzyczni: Julia Rocka, Natalia Nykiel zespół Sorry Boys.

„Top Model 12”: kto wygrał? Znamy zwyciężczynię 

Głosami widzów i widzek 12. edycję programu „Top Model” wygrał Dominik Szymański! To właśnie on pojawi się na okładce grudniowo-styczniowego numeru GLAMOUR, które do kiosków trafi 7 grudnia

„Top Model 12”: nagrody dla zwyciężczyni / zwycięzcy

Zwycięzca „Top Model 12” otrzymał atrakcyjne nagrody. W jego ręce trafił czek o wartości nie 100 (jak miało to miejsce dotychczas), a 200 tysięcy złotych. Do tego podpisze kontrakt z prestiżową agencją modelingową, a także pojawi się na okładce magazynu GLAMOUR. Możemy się również spodziewać, że modowe show TVN otworzy przed nim drzwi do świata mody i show-biznesu.