Największe modowe show w Polsce powróciło do telewizji i zasiliło jesienną ramówkę stacji TVN. Top Model 12” trwa w najlepsze, a widzowie oraz widzki mogą oglądać zmagania kolejnych osób marzących o karierze w modelingu czy show-biznesie. W 5. odcinku programu, który wyemitowano 30 września, pokazano metamorfozy, czyli - umówmy się - jeden z najważniejszych, a zarazem najbardziej emocjonujących momentów każdej edycji. Reakcje na zmiany były skrajne. Podobnie jak w przypadku poprzednich sezonów, nie obyło się bez łez. Sprawdźcie, jak zmienili się mieszkańcy i mieszkanki domu Top Model. 

„Top Model 12”: metamorfozy 

Wiktoria Różańska, Oliwier Sobczyk, Aleksander Szynakriow, Natalia Węgrzynowska, Amelia Wnęk, Marta Szatańska, Dominik Szymański, Wiktoria Burejza, Wiktoria Darda, Mateusz Dziedzic, Sofia Konecka-Menescal, Filip Krogulski, Noemi Penczyło, a także Tadeusz Mikołajczak, czyli pierwszy chłopak, który otrzymał złoty bilet w historii polskiej edycji show, zostali poddani metamorfozom. 

Niektóre osoby podeszły do tego na chłodno. Dominik stwierdził np., że włosy dość szybko odrastają. Sofia przeżyła stresujące chwile, gdy zaproponowano, by ogolić ją na łyso. Tak się jednak nie stało. Natomiast jej włosy zostały wyraźnie skrócone. Odetchnęła z ulgą. Niestety nie wszyscy byli zadowoleni z efektów. Do tego grona należała m.in. Marta, która po metamorfozie przyznała, że nie jest fanką tej fryzury. 

„Top Model 12”: uczestnicy i uczestniczki. Jak zmienili się po metamorfozach? 

Pozostaje pytanie: jak uczestnicy i uczestniczki „Top Model 12” wyglądają po metamorfozach? Oto ich zdjęcia sprzed i po spotkaniu z beauty teamem odpowiedzialnym za zmiany. 

Wiktoria Burejza

Wiktoria Darda

Mateusz Dziedzic

Sofia Konecka-Menescal

Filip Krogulski

Noemi Penczyło

Wiktoria Różańska

Oliwier Sobczyk

Marta Szatańska

Dominik Szymański

Aleksander Szynakriow

Natalia Węgrzynowska

Amelia Wnęk

Tadeusz Mikołajczak

Jak oceniacie te zmiany?