„Top Model” od wielu sezonów cieszy się niesłabnąca popularnością i sympatią widzów. Aktualnie emitowana jest jedenasta edycja flagowego programu TVN-u, który wchodzi w decydującą fazę. Za nami 10. odcinek modowego show, w którym wyłoniona została siódemka uczestników na tegoroczny Fashion Week. Kto pojedzie na Tydzień Mody do RPA, a kto musiał pożegnać się z marzeniami o współpracy z najlepszymi projektantami na świecie? Skrót z tego, co wydarzyło się w kolejnej odsłonie „Top Model 11” do sprawdzenia w dalszej części artykułu. 

10. odcinek „Top Model 11” – co się wydarzyło? 

Na początku 10. odcinka „Top Model” uczestnicy zostali podzieleni na trzyosobowe zespoły. Zadaniem każdej grupy było nagranie filmu modowego, spadając na wielką poduszkę i wykorzystując zasadę multiplikacji. Dodatkowa trudność polegała na tym, że na wykonanie odpowiedniego ujęcia wszyscy mieli tylko 20 minut. Najlepiej z upływającym czasem – zdaniem modelki Mai Salamon i choreografia Tobiasza Berga – poradził sobie drużyna numer jeden. Ola, Natalia i Maciek w nagrodę wzięli udział w sesji zdjęciowej dla marki MODIVO. 

W następnym zadaniu uczestniczki i uczestnicy 11. edycji „Top Model” ponownie musieli połączyć siły. Która grupa wypadła najlepiej podczas nagrywania reklamy smartfonu? Zwycięskie wideo, które wskazali fotograf Przemek Dzienis i raper Żabson, należało do Adriana, Natalii i Oli. 

fot. Bartosz Krupa / TVN / x-news.pl

Ostatnim, najważniejszym zadaniem tego wieczoru, była sesja dla magazynu ELLE z udziałem gości specjalnych: fotografki Gosi Turczyńskiej, stylistki Karoliny Limbach i modelki Mai Sieroń. Nagrodą dla najlepszych był bilet do RPA, gdzie odbędzie się Fashion Week, który wyłoni tegorocznych finalistów „Top Model”. Wyzwanie okazało się jednak znacznie trudniejsze niż się spodziewano. Kto nie poradził sobie z presją oczekiwań? Wyniki 10. odcinka poniżej. 

„Top Model 11” – kto odpadł w 10. odcinku? 

Dziesiąty odcinek dostarczy sporo emocji zarówno samym kandydatom ubiegającym się o tytuł „Top Model”, jak i widzom. Niestety, mimo wyrównanej walki, program musiało opuścić aż dwoje uczestników. Decyzją jury (Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński) i gości specjalnych, czyli supermodelki Mai Sieroń i redaktorki naczelnej magazynu ELLE Joanny Lorynowicz, najsłabiej poradzili sobie Weronika Pawelec oraz Adrian Nkwamu i to oni pożegnali się z marzeniami o wygranej.

Werdykt jury oznacza, że na Fashion Week do RPA polecą: Klaudia, Borys, Natalia, Michalina, Maciek, Ola i Adriana. Przypomnijmy, że nagrodą główną dla zwycięzcy lub zwyciężczyni całego show jest czek o wartości 100 tys. złotych, kontrakt z międzynarodową agencją modelek i modeli oraz sesja okładkowa w magazynie GLAMOUR.

Przegapiłaś/eś 10. odcinek „Top Model 11”? Nic straconego! TVN wyemituje powtórkę programu w najbliższą sobotę, 12 listopada o godz. 15:15. Cały sezon możesz oglądać także za pośrednictwem platformy Player.pl. Z kolei na stronie Glamour.pl znajdziesz sylwetki poszczególnych uczestniczek i uczestników oraz najciekawsze doniesienia z Domu Modelek i Modeli. 

Zobacz także: