W trzecim odcinku „Top Model 11” poznaliśmy nazwiska wszystkich uczestników i uczestniczek. Jedną z osób, które w tym roku powalczą o tytuł kolejnego top modela albo top modelki, a także liczne nagrody (w tym kontrakt z renomowaną agencją modelingową oraz sesję okładkową w magazynie GLAMOUR), jest Weronika Pawelec. Sprawdź, kim jest. 

Weronika Pawelec w „Top Model 11”

Weronika Pawelec była jedną z pierwszych kandydatek, którą poznaliśmy w tym sezonie. Podczas castingu Marcin Tyszka zrobił jej kilka zdjęć. Potem jurorki oraz jurorzy zgodnie przyznali, że (ze względu na swoją twarz, figurę, a także proporcję) ma ogromny potencjał. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński zaprosili ją do kolejnego etapu. Na bootcampie Weronika Pawelec poradziła sobie równie dobrze. Pod jej wrażeniem był m.in. Peyman Amin – agent modelek i juror kilku edycji niemieckiej wersji modowego show, który przyleciał do Polski, by sprawdzić, jak uczestnicy oraz uczestniczki radzą sobie z autoprezentacją. Dzięki temu Weronika Pawelec dostała się do domu Top Model, a widzowie i widzki mogą dalej oglądać jej poczynania w programie. 

„Top Model 11”: Weronika Pawelec – kim jest? Wiek, życie prywatne i wszystko, co wiemy na jej temat

W związku z tym warto poznać ją trochę lepiej. Kim jest Weronika Pawelec i co o niej wiemy? Jak się okazuje, całkiem dużo. Uczestniczka „Top Model 11” ma 19 lat i jest tegoroczną maturzystką. Pochodzi z miejscowości Orzelec Duży w województwie świętokrzyskim, natomiast od pewnego czasu mieszka w Poznaniu. Jej pasją jest taniec, poza tym kocha ćwiczyć. Jest osobą niedosłyszącą i zna język migowy. W przeszłości komplikowało to jej relacje z rówieśnikami oraz rówieśniczkami. Zgłosiła się do „Top Model 11”, by przełamywać pewne bariery i promować różnorodność w świecie mody. Do tego, oczywiście, marzy o karierze w modelingu. 

„Top Model 11”: Weronika Pawelec – Instagram 

Podobnie jak pozostałe osoby, które biorą udział w „Top Model 11”, Weronika Pawelec jest aktywna w mediach społecznościowych. Profil użytkowniczki największego modowego show w Polsce znajdziecie pod nickiem @weronikaapawelec. Na razie obserwuje ją niecałe 4 tysiące osób, jednak możemy się spodziewać, że liczba ta wzrośnie po emisji kolejnych odcinków. Weronika Pawelec najchętniej publikuje zdjęcia, które zostały wykonane podczas profesjonalnych sesji zdjęciowych. Widać, że pozowanie do zdjęć to jej pasja. 

„Top Model 11”: uczestnicy i uczestniczki

Warto wspomnieć, że Weronika Pawelec jest jedną z kilkunastu osób, które zamieszkały w tym roku w domu Top Model. W gronie uczestniczek i uczestników tego sezonu znaleźli się również: Aleksandra Helis, czyli zdobywczyni złotego biletu, Klaudia Nieścior, Karolina Kuracińska, Krystian Embradora, Martyna Kaczmarek, Borys Barchan, Natalia Woś, Michalina Wojciechowska, Adriana Hyzopska, Marcelina Zetler, Filip Ferner, Maciej Skiba oraz Adrian Nkwamu. Możecie o nich przeczytać na Glamour.pl.

„Top Model 11”: gdzie oglądać? Kiedy emisja?

Jeśli natomiast jesteście ciekawi, co dzieje się w „Top Model 11”, przypominamy, że program jest emitowany w środy o godz. 21:35 na kanale TVN. Odcinki są także dostępne w serwisie streamingowym Player. I to o dowolnej porze dnia czy nocy.