11. edycja „Top Model” trwa w najlepsze, a widzki oraz widzowie poznali już nazwiska wszystkich uczestniczek i uczestników. W 2022 roku w domu Top Model zamieszkała m.in. Marcelina Zetler, która zachwyciła jury swoją figurą, w tym proporcjami. Oto wszystko, co wiemy o życiu aspirującej modelki. 

Marcelina Zetler w „Top Model 11”

Podobnie jak Karolinę Kuracińską, tę uczestniczkę poznaliśmy dopiero w trzecim odcinku „Top Model 11”. Marcelina Zetler zrobiła bardzo dobre wrażenie na Joannie Krupie, Kasi Sokołowskiej, Marcinie Tyszce oraz Dawidzie Wolińskim. Dostrzegli w niej potencjał. Dlatego zaprosili ją do kolejnego etapu, czyli na bootcamp. Kandydatka poradziła sobie świetnie podczas nauki chodzenia z reżyserką pokazów mody i znanym projektantem. Ale, niestety, trochę gorzej podczas wyreżyserowanego castingu w agencji modelingowej. Peyman Amin, który był gościem specjalnym tego odcinka, zauważył, że niektóre ruchy wykonuje niemal mechanicznie. Marcelina Zetler jest perfekcjonistką, z trudem przyjęła słowa krytyki. Po wykonaniu wszystkich zadań aspirująca modelka wzięła udział w pokazie razem z innymi osobami, które dostały się do programu. 

„Top Model 11”: Marcelina Zetler – kim jest? Wiek, życie prywatne i wszystko, co o niej wiemy

To dobry moment, by poznać Marcelinę Zetler. Jak się okazuje, ma 20 lat, pochodzi z Barcina, czyli małej miejscowości pod Bydgoszczą. Lubi eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Do modowego show zgłosiła się, ponieważ marzy o karierze w świecie modelingu. 

Więcej o Marcelinie Zetler dowiemy się prawdopodobnie w kolejnych odcinkach „Top Model 11”. Przypomnijmy, że program jest emitowany w środy o godz. 21:35 na TVN. Co więcej, jest dostępny także na platformie streamingowej Player. Relację z odcinków znajdziecie również na Glamour.pl. 

„Top Model 11”: Marcelina Zetler – Instagram

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie sprawdzili, czy Michalina Zelter jest aktywna na Instagramie. Na jej profilu (@marcelinazetler) królują zdjęcia z zagranicznych podróży. 

Więcej zdjęć Marceliny Zelter możecie zobaczyć w naszej galerii. 

„Top Model 11”: uczestnicy i uczestniczki

Michalina Zetler należy do grona uczestników i uczestniczek 11. sezonu „Top Model”. Oprócz niej i wspomnianej Karoliny Kuracińskiej o tytuł kolejnego top modela albo kolejnej top modelki będą walczyć: Aleksandra Helis, której jury wręczyło złoty bilet, Klaudia Nieścior, Krystian Embradora, Natalia Woś, Borys Barchan, Adriana Hyzopska, Maciej Skiba, Filip Ferner, Weronika Pawelec, Martyna Kaczmarek, Adrian Nkwamu oraz Michalina Wojciechowska