11. edycja „Top Model” trwa w najlepsze, a widzki oraz widzowie poznali już nazwiska wszystkich uczestniczek i uczestników. W 2022 roku w domu Top Model zamieszkała m.in. Marcelina Zetler, która zachwyciła jury swoją figurą, w tym proporcjami. Oto wszystko, co wiemy o życiu aspirującej modelki. 

Marcelina Zetler w „Top Model 11”

Podobnie jak Karolinę Kuracińską, tę uczestniczkę poznaliśmy dopiero w trzecim odcinku „Top Model 11”. Marcelina Zetler zrobiła bardzo dobre wrażenie na Joannie Krupie, Kasi Sokołowskiej, Marcinie Tyszce oraz Dawidzie Wolińskim. Dostrzegli w niej potencjał. Dlatego zaprosili ją do kolejnego etapu, czyli na bootcamp. Kandydatka poradziła sobie świetnie podczas nauki chodzenia z reżyserką pokazów mody i znanym projektantem. Ale, niestety, trochę gorzej podczas wyreżyserowanego castingu w agencji modelingowej. Peyman Amin, który był gościem specjalnym tego odcinka, zauważył, że niektóre ruchy wykonuje niemal mechanicznie. Marcelina Zetler jest perfekcjonistką, z trudem przyjęła słowa krytyki. Po wykonaniu wszystkich zadań aspirująca modelka wzięła udział w pokazie razem z innymi osobami, które dostały się do programu. 

„Top Model 11”: Marcelina Zetler – kim jest? Wiek, życie prywatne i wszystko, co o niej wiemy

To dobry moment, by poznać Marcelinę Zetler. Jak się okazuje, ma 20 lat, pochodzi z Barcina, czyli małej miejscowości pod Bydgoszczą. Lubi eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Do modowego show zgłosiła się, ponieważ marzy o karierze w świecie modelingu. 

Więcej o Marcelinie Zetler dowiemy się prawdopodobnie w kolejnych odcinkach „Top Model 11”. Przypomnijmy, że program jest emitowany w środy o godz. 21:35 na TVN. Co więcej, jest dostępny także na platformie streamingowej Player. Relację z odcinków znajdziecie również na Glamour.pl. 

„Top Model 11”: Marcelina Zetler – Instagram

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie sprawdzili, czy Michalina Zelter jest aktywna na Instagramie. Na jej profilu (@marcelinazetler) królują zdjęcia z zagranicznych podróży. 

Więcej zdjęć Marceliny Zelter możecie zobaczyć w naszej galerii. 

„Top Model 11”: uczestnicy i uczestniczki

Michalina Zetler należy do grona uczestników i uczestniczek 11. sezonu „Top Model”. Oprócz niej i wspomnianej Karoliny Kuracińskiej o tytuł kolejnego top modela albo kolejnej top modelki będą walczyć: Aleksandra Helis, której jury wręczyło złoty bilet, Klaudia Nieścior, Krystian Embradora, Natalia Woś, Borys Barchan, Adriana Hyzopska, Maciej Skiba, Filip Ferner, Weronika Pawelec, Martyna Kaczmarek, Adrian Nkwamu oraz Michalina Wojciechowska

Zobacz także: