Marcin Tyszka porównał ją do Marilyn Monroe, a także do innych aktorek z lat 60. ubiegłego wieku. Karolina Kuracińska, bo właśnie o niej mowa, jest jedną z uczestniczek 11. edycji „Top Model”, czyli największego modowego show w Polsce. Najwyższa pora poznać ją trochę lepiej. Oto wszystko, co wiemy na temat jej życia. 

Karolina Kuracińska w „Top Model 11”

Relacja z pierwszego spotkania Karoliny Kuracińskiej z jury została wyemitowana w trzecim odcinku „Top Model 11”. Kanydatka na modelkę oczarowała Joannę Krupę, Kasię Sokołowską, Marcina Tyszkę i Dawida Wolińskiego. Określili jej urodę jako szlachetną, byli pod wrażeniem wdzięku, jaki w sobie ma. Zaprosili ją do kolejnego etapu, jakim jest bootcamp. Podczas autoprezentacji, nauki chodzenia i zdjęć testowych Karolina Kuracińska poradziła sobie równie dobrze. Wzięła udział w pokazie zwycięzców, a co za tym idzie: dostała się do programu. 

„Top Model 11”: Karolina Kuracińska – kim jest?

Podczas castingu poznaliśmy historię Karoliny Kuracińskiej. Jak się okazuje, uczestniczka „Top Model 11” nie miała łatwego dzieciństwa. Wychowywała się z mamą, która jest pielęgniarką i starszym bratem. Niestety jej tata zmarł na zawał serca, gdy aspirująca modelka miała zaledwie sześć miesięcy. Karolina Kuracińska ma 18 lat. Nadal chodzi do szkoły. W przyszłym roku będzie zdawać maturę. Ogromną przyjemność daje jej nauka języków obcych, a konkretnie niemieckiego i francuskiego. Podczas pierwszego spotkania z jurorkami oraz jurorami zaprezentowała swoje umiejętności. Przedstawiła się w języku, który (według wielu osób) jest najbardziej romantyczny ze wszystkich.

Twój głos po francusku brzmi tak słodko, tak pięknie – przyznał popularny projektant mody. 

„Top Model 11”: Karolina Kuracińska – Instagram

Karolina Kuracińska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, na czele z Instagramem. Regularnie publikuje posty na swoim profilu (@karolina_kuracinska). Patrząc na te zdjęcia, nie ma wątpliwości, że uczestniczka „Top Model 11” lubi podróżować. 

Jeśli chcecie zobaczyć więcej zdjęć Karoliny Kuracińskiej, która bierze udział w nowej edycji modowego show, zajrzyjcie do naszej galerii. 

„Top Model 11”: uczestnicy i uczestniczki

Znamy już wszystkich uczestników i uczestniczki „Top Model 11”. Jako pierwsza w domu Top Model zamieszkała Aleksandra Helis, która zdobyła w tym roku złoty bilet. Z kolei razem z Karoliną Kuracińską wprowadzili się: Krystian Embradora, Weronika Pawelec, Klaudia Nieścior, Natalia Woś, Martyna Kaczmarek, Borys Barchan, Maciej Skiba, Filip Ferner, Adrian Nkwamu, Marcelina Zetler, Michalina Wojciechowska i Adriana Hyzopska.