Natalia Woś – jeżeli oglądaliście poprzednią edycję „Top Model”, to nazwisko może wydawać się wam znajome. Uczestniczka próbowała bowiem swoich sił w ubiegłym roku. Wtedy się nie udało, odpadła na bootcampie. Ostatnie miesiące przeznaczyła na pracę nad swoim ciałem. Wróciła silniejsza i... zachwyciła Joannę Krupę, Kasię Sokołowską, Marcina Tyszkę oraz Dawida Wolińskiego. Jest jedną z 14. osób, które zamieszkały w domu Top Model. Pora poznać ją trochę lepiej. 

Natalia Woś w „Top Model 11”

Natalia Woś pojawiła się już w pierwszym odcinku „Top Model 11”. Podczas castingu okazało się, że aspirująca modelka bardzo długo przygotowywała się do ponownego spotkania z jurorkami oraz jurorami. Dużo trenowała, zwróciła większą uwagę na swoją dietę. Co więcej, musiała pogodzić to z nauką w szkole. Jury zaprosiło ją na bootcamp, gdzie tym razem świetnie sobie poradziła. Zarówno podczas autoprezentacji, jak i chodzenia po wybiegu czy testowej sesji zdjęciowej. To właśnie ona otworzyła tak zwany pokaz zwycięzców. Wzięły w nim udział tylko te osoby, które dostały się do programu. 

fot. materiały prasowe TVN

„Top Model 11”: Natalia Woś – kim jest? Wiek, życie prywatne i wszystko, co wiemy o uczestniczce nowej edycji programu

Natalia Woś ma dopiero 17 lat. Jest jedną z najmłodszych uczestniczek w tym sezonie modowego show. Aktualnie mieszka w Żaganiu. Nadal się uczy. Na razie niestety nie wiadomo więcej o jej życiu prywatnym. Warto jednak wspomnieć, że na casting do „Top Model 11” przyszła z rodzicami, którzy wierzą w nią i mocno wspierają. Już na początku tej edycji uczestniczka wykazała się ogromną determinacją.  

„Top Model 11”: Natalia Woś – Instagram 

Jeżeli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o Natalii Woś z „Top Model 11”, warto zajrzeć na jej profil na Instagramie. Nick, którego aspirująca modelka używa w popularnej aplikacji, to @natalliawos. Regularnie publikuje nowe posty. Najczęściej są to zdjęcia z podróży, jak to:
Więcej zdjęć z profilu Natalii Woś możecie zobaczyć w naszej galerii.  

Poza Natalią Woś w programie „Top Model 11” bierze udział 13 osób. Są to: Klaudia Nieścior, Adriana Hyzopska, Marcelina Zetler, Martyna Kaczmarek, Borys Barchan, Weronika Pawelec, Filip Ferner, Aleksandra Helis, Maciej Skiba, Krystian Embradora, Karolina Kuracińska oraz Adrian Nkwamu.