O Borysie Barchanie usłyszeliśmy po raz pierwszy po premierze premierowego odcinka „Top Model 11”. Posiadacz charakterystycznej – blond grzywy przyszedł na casting do nowego sezonu modowego show. Podobno już od kilku lat słyszał, że powinien wziąć udział w programie. Zdecydował się na to dopiero teraz, bo – jak sam przyznał – miał niepoukładane w głowie. Wiele wskazuje na to, że podjął właściwą decyzję, bo w trzecim odcinku programu dostał się do domu Top Model. Przyszedł czas, by dowiedzieć się o nim czegoś więcej.  

Borys Barchan w „Top Model 11”

Borys Barchan, którego poznaliśmy w pierwszym odcinku „Top Model 11”, przyszedł na casting w towarzystwie bliskich, a także... Łukasza Wasielewskiego – uczestnika poprzedniej edycji. Jak się okazuje, mają podobne doświadczenia na koncie. Uroda, sposób poruszania się oraz charakter aspirującego modela zaintrygowały członkinie i członków jury. Przeszedł na bootcamp, a stamtąd do kolejnego etapu – wszedł do domu Top Model. 

Tego, jak poradzi sobie w programie, dowiemy się w ciągu najbliższych tygodni. Jeżeli jesteście tego ciekawi, oglądajcie „Top Model 11” w telewizji – na antenie TVN w środy o godz. 21:35 albo w sieci, a konkretnie w serwisie streamingowym Player. O tym, co dzieje się w modowym show, możecie przeczytać również na Glamour.pl. 

„Top Model 11”: Borys Barchan – kim jest? Wiek, życie prywatne i wszystko, co o nim wiemy

Już teraz warto poznać Borysa Barchana trochę lepiej. Uczestnik „Top Model 11” ma 19 lat i mieszka w Lubinie. Na co dzień pracuje w warsztacie samochodowym, który należy do jego taty. Natomiast w weekendy uczy się w liceum. Podczas castingu wyznał, że w gimnazjum bardzo dużo imprezował, poza tym miał problem z narkotykami. Zmienił styl życia po tragicznych wydarzeniach, których ofiarą był jego kolega. Pomogli mu w tym bliscy, na czele z dziewczyną.  

„Top Model 11”: Borys Barchan – dziewczyna

Wszystko wskazuje na to, że Borys Barchan, który bierze udział w „Top Model 11”, jest szczęśliwie zakochany. Na casting przyszedł z ukochaną. Z jednego z materiałów dowiedzieliśmy się, że dziewczyna bardzo go wspiera i to m.in. dzięki niej wyszedł z nałogu. 

„Top Model 11”: Borys Barchan – Instagram

Borysa Barchana można poznać trochę lepiej, zaglądając na jego profil na Instagramie (@borysbarchan). Uczestnik „Top Model 11” regularnie publikuje nowe zdjęcia i wideo. 

Więcej postów z profilu uczestnika możecie zobaczyć w naszej galerii. 

Zobacz także:

„Top Model 11”: uczestnicy i uczestniczki

Przypomnijmy, że Borys Barchan jest jednym z 14 uczestników i uczestniczek nowej edycji modowego show. W „Top Model 11” biorą udział także Weronika Pawelec, Marcelina Zetler, Klaudia Nieścior, Maciej Skiba, Filip Ferner, Aleksandra Helis (zdobywczyni złotego biletu), Adriana Hyzopska, Karolina Kuracińska, Krystian Embradora, Martyna Kaczmarek, Natalia Woś, Adrian Nkwamu i Michalina Wojciechowska