W trzecim odcinku „Top Model 11” dowiedzieliśmy się, kto dostał się do programu, a co za tym idzie: kto przez kolejne tygodnie będzie walczyć o wygraną, w tym o kontrakt z agencją modelingową oraz sesję okładkową w magazynie GLAMOUR. W gronie uczestniczek i uczestników znalazła się m.in. Klaudia Nieścior, której historia naprawdę wzrusza. Najwyższa pora poznać ją trochę lepiej. Oto wszystko, co o niej wiemy.  

Klaudia Nieścior w „Top Model”

Klaudię Nieścior poznaliśmy w drugim odcinku modowego show. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński byli pod wrażeniem jej urody, figury, a także energii, dlatego zaprosili ją do kolejnego etapu. Podczas bootcampu Klaudia Nieścior nie poradziła sobie najlepiej. Wybrała nieodpowiedni strój na spotkanie z przewodniczącą jury i Peymanem Aminem. Napięcie i stres były tak duże, że uroniła kilka łez. Mimo drobnych niepowodzeń otrzymała szansę. Była jedną osób, które wzięły udział w – nazwijmy to – pokazie zwycięzców i zajęła jedno z czternastu miejsc w domu Top Model

fot. materiały prasowe

Jak daleko zajdzie? Chcąc się tego dowiedzieć, warto włączyć telewizor w środę o godz. 21:35. Program „Top Model 11” jest emitowany na głównym kanale TVN. Odcinki (z tej edycji, jak również archiwalne) są też dostępne w serwisie streamingowym Player. Warto dodać, że o szczegółach programu możecie przeczytać także na Glamour.pl. 

„Top Model 11”: Klaudia Nieścior – kim jest? Oto, co wiemy o jej życiu prywatnym 

Już podczas castingu poznaliśmy poruszającą historię Klaudii Nieścior. Jak się okazuje, 22-letnia uczestniczka „Top Model 11” wychowywała się w rodzinie zastępczej, miała pod opieką młodszego brata, który jest bardzo ważną osobą w jej życiu. Niestety mieszka poza Polską, przez co ich kontrakt jest trochę ograniczony. Teraz Klaudia Nieścior mieszka w Tarnobrzegu w województwie podkarpackim. Pracuje w salonie kosmetycznym. Natomiast w weekendy pomaga w domu, w którym sama spędziła dzieciństwo. Zajmuje się mieszkającymi tam dziećmi osieroconymi albo z niepełnosprawnościami. 

„Top Model 11”: Klaudia Nieścior – Instagram

Prawdopodobnie nikogo nie zdziwi fakt, że Klaudia Nieścior z „Top Model” jest aktywna w mediach społecznościowych. Możecie znaleźć profil uczestniczki na Instagramie, wpisując jej imię i nazwisko w wyszukiwarkę (@klaudianiescior). Na razie obserwuje ją niewiele ponad dwa tysiące osób. Możemy się jednak spodziewać, że liczba ta wzrośnie w ciągu kilku najbliższych tygodni. Oczywiście dzięki modowemu show. Klaudia Nieścior regularnie publikuje nowe zdjęcia na swoim profilu. Oto jedno z nich:

Więcej zdjęć możecie zobaczyć w naszej galerii. 

Zobacz także:

Poza Klaudią Nieścior w domu Top Model zamieszkali: Aleksandra Helis, Filip Ferner, Weronika Pawelec, Adrian Nkwamu, Michalina Wojciechowska, Martyna Kaczmarek, Marcelina Zetler, Natalia Woś, Karolina Kuracińska, Borys Barchan, Krystian Embradora, Maciej Skiba i Adriana Hyzopska.