Finał „Top Model 11” za nami. W tym roku o zwycięstwo walczyły trzy uczestniczki. A mianowicie Klaudia Nieścior, Michalina Wojciechowska i Natalia Woś. Jury, a także widzki i widzowie zdecydowali, że wygrana należy się pierwszej z wymienionych dziewczyn. To dobra okazja do tego, by poznać ją trochę lepiej. Klaudia Nieścior ma niezwykle wzruszającą historię. Jednak mimo przeciwności losu chce spełniać swoje marzenia i rozwijać się jako modelka. Sprawdźcie, co wiemy o jej życiu prywatnym i zawodowym. 

Klaudia Nieścior w „Top Model”

Klaudię Nieścior poznaliśmy w drugim odcinku modowego show. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński byli pod wrażeniem jej urody, figury, a także energii, dlatego zaprosili ją do kolejnego etapu. Podczas bootcampu Klaudia Nieścior nie poradziła sobie najlepiej. Wybrała nieodpowiedni strój na spotkanie z przewodniczącą jury i Peymanem Aminem. Napięcie i stres były tak duże, że uroniła kilka łez. Mimo drobnych niepowodzeń otrzymała szansę. Była jedną osób, które wzięły udział w – nazwijmy to – pokazie zwycięzców i zajęła jedno z czternastu miejsc w domu Top Model

fot. materiały prasowe

Podobnie jak inni uczestnicy i uczestniczki, Klaudia Nieścior ma na swoim koncie zarówno wzloty, jak i upadki. I to dosłownie. Przypomnijmy, że w jednym z pierwszych zadań, jakim był pokaz na bardzo stromych schodach, Klaudia Nieścior potknęła się, a następnie przewróciła. Mimo to nie poddała się i wróciła na wybieg. Przez kolejne tygodnie widzki oraz widzowie „Top Model 11” mogli obserwować jej przemianę. Biorąc udział w zadaniach przygotowanych przez twórców i twórczynie modowego show, rozwijała się, uczyła się akceptować siebie, a także udowadniała (sobie, jak również innym), że ma szansę na karierę w świecie modelingu. 

Nie przesadzimy, jeśli napiszemy, że wyjazd na Fashion Week do RPA był dla niej wyjątkowy, a wręcz przełomowy. Po pierwsze: Klaudia Nieścior po raz pierwszy w życiu wyjechała za granicę. Co więcej, poradziła sobie świetnie podczas sesji zdjęciowych, innych zadań, na castingach, a następnie – oczywiście – podczas pokazów. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński oraz gościnie czy goście specjalni byli nią zachwyceni. W 13. odcinku „Top Model 11” jury zdecydowało, że Klaudia Nieścior zasługuje na miejsce w wielkim finale

Klaudia Nieścior walczyła o wygraną razem z Michaliną Wojciechowską, czyli faworytką Joanny Krupy, która ostatecznie zajęła trzecie miejsce, a także Natalią Woś – najmłodszą uczestniczką w tej edycji programu. Choć pierwsza z wymienionych finalistek zdobyła najmniej punktów od jury, a Anja Rubik w roli gościni specjalnej przyznała, że nie widzi w niej modelki, tylko influencerkę albo aktorkę, wysyłający SMSy widzowie i widzki zdecydowali, że właśnie ona najbardziej zasługuje na zwycięstwo. Klaudia Nieścior wygrała w 11. edycji „Top Model”. 

W związku z tym Klaudia Nieścior otrzymała liczne nagrody. Jedną z nich jest czek o wartości 100 tysięcy złotych. Do tego zwyciężczyni „Top Model 11” podpisze kontrakt z prestiżową agencją modelingową i pojawi się na okładce magazynu GLAMOUR. 25 stycznia 2023 – zapamiętajcie tę datę, bo właśnie tego dnia numer z jej zdjęciem trafi do sprzedaży. 

Zobacz także:

Warto również dodać, że Klaudia Nieścior okazała się ulubioną uczestniczką widzów i widzek programu. Właśnie dlatego w jej ręce trafiła nagroda dodatkowa, a mianowicie czek na 10 tysięcy złotych. 

„Top Model 11”: Klaudia Nieścior – kim jest? Oto, co wiemy o jej życiu prywatnym 

Już podczas castingu poznaliśmy poruszającą historię Klaudii Nieścior. Jak się okazuje, 22-letnia uczestniczka „Top Model 11” wychowywała się w rodzinie zastępczej, miała pod opieką młodszego brata, który jest bardzo ważną osobą w jej życiu. Niestety mieszka poza Polską, przez co ich kontrakt jest trochę ograniczony. Jeśli oglądaliście odcinek programu, w którym uczestniczki oraz uczestnicy spotkali się z bliskimi, prawdopodobnie pamiętacie, że brat Klaudii Nieścior niestety nie dotarł na miejsce. Uczestniczka nie była zaskoczona, ale - co absolutnie zrozumiałe - było jej przykro. Tamtego dnia musiała wystarczyć im rozmowa wideo. 

Gdy Klaudia Nieścior przyszła na casting, mieszkała w Tarnobrzegu w województwie podkarpackim. Pracowała w salonie kosmetycznym. Natomiast w weekendy pomaga w domu, w którym sama spędziła dzieciństwo. Zajmuje się mieszkającymi tam dziećmi osieroconymi albo z niepełnosprawnościami. Niestety jeszcze nie wiadomo, jakie ma plany po programie i czy np. planuje przeprowadzkę do Warszawy. 

„Top Model 11”: Klaudia Nieścior – Instagram

Prawdopodobnie nikogo nie zdziwi fakt, że Klaudia Nieścior z „Top Model” jest aktywna w mediach społecznościowych. Możecie znaleźć profil uczestniczki na Instagramie, wpisując jej imię i nazwisko w wyszukiwarkę (@klaudianiescior). Na razie obserwuje ją ponad 88 tysięcy osób. Możemy się spodziewać, że liczba jeszcze wzrośnie, choć jednocześnie warto podkreślić, że liczba followersów nie jest najważniejsza. Oczywiście dzięki modowemu show. Klaudia Nieścior regularnie publikuje nowe zdjęcia na swoim profilu. Oto jedno z nich:

Więcej zdjęć możecie zobaczyć w naszej galerii. 

Poza Klaudią Nieścior w domu Top Model zamieszkali: Aleksandra Helis, Filip Ferner, Weronika Pawelec, Adrian Nkwamu, Michalina Wojciechowska, Martyna Kaczmarek, Marcelina Zetler, Natalia Woś, Karolina Kuracińska, Borys Barchan, Krystian Embradora, Maciej Skiba i Adriana Hyzopska.