Choć trudno w to uwierzyć, 11. edycja „Top Model” właśnie się zakończyła. Ostatnie tygodnie dostarczyły widzom i widzkom wiele emocji, natomiast dziś wieczorem (7 grudnia 2022) poznaliśmy zwyciężczynię programu. Michalina Wojciechowska, Klaudia Nieścior, a może Natalia Woś? Kto wygrał i zdobył tytuł kolejnej top modelki w Polsce? Poznajcie zwyciężczynię „Top Model 11” i sprawdźcie, co działo się w emitowanym na żywo odcinku finałowym. 

„Top Model 11”: gwiazdy na wielkim finale

„Top Model” to jeden z najpopularniejszych programów telewizyjnych w Polsce. Nic więc dziwnego, że finał 11. edycji przyciągnął tłum gwiazd zaprzyjaźnionych ze stacją TVN i nie tylko. Na wielkim finale nie mogło zabraknąć Michała Piróga, który jest związany z modowym show od początku, a także Joanny Krupy, Kasi Sokołowskiej, Marcina Tyszki oraz Dawida Wolińskiego, czyli jurorek i jurorów. Pojawiła się również gościni specjalna – Anja Rubik. Co więcej, finalistki „Top Model 11” mogły liczyć na wsparcie uczestniczek i uczestników poprzednich edycji, w tym m.in. Anna Markowska, Klaudia El Dursi, Arkadiusz Pydych, Karolina Kuczyńska czy Patryk Grudowicz. Zdjęcia z czerwonego dywanu znajdziecie w naszej galerii. 

„Top Model 11”: finał. Co działo się w ostatnim odcinku sezonu?

Nie tylko Klaudia Nieścior, Michalina Wojciechowska i Natalia Woś, ale również pozostałe uczestniczki oraz uczestnicy „Top Model 11” wzięli udział w wielkim finale. Finalistki, a także towarzyszący im Borys Barchan, Karolina Kuracińska, Marcelina Zetler, Krystian Embradora, Filip Ferner, Weronika Pawelec, Maciej Skiba, Aleksandra Helis, Martyna Kaczmarek, Adriana Hyzopska i Adrian Nkwamu poszli w (aż) czterech pokazach mody. Zaprezentowali kreacje od Dawida Wolińskiego, Mariusza PrzybylskiegoMMC oraz Modivo. Show zostało dopełnione występami gwiazd polskiej sceny muzycznej, a mianowicie Bryskiej, Michała FOXa Króla, Grzegorza Hyżego i duetu KARAŚ / ROGUCKI

Podczas finału odsłonięto także kulisy kilku zadań z Klaudią Nieścior, Michaliną Wojciechowską i Natalią Woś w rolach głównych. Nie mogło zabraknąć krótkiej relacji z Dominikany, gdzie zrealizowano sesje okładkowe do lutowego wydania magazynu GLAMOUR. Dziewczyny pozowały przed obiektywem Doroty Szulc. A już niebawem (25 stycznia 2023) do sprzedaży trafi wersja magazynu ze zwyciężczynią na okładce. 

„Top Model 11”: kto wygrał? Znamy zwyciężczynię 

Tak samo jak w poprzednich edycjach, w trakcie odcinka pożegnaliśmy się z jedną osób. Trzecie miejsce zajęła Michalina Wojciechowska. Następnie jury, w którym gościnnie zasiadła Anja Rubik, a także głosujący SMS-owo widzki oraz widzowie zdecydowali, że zwycięstwo należy się Klaudia Nieścior. To właśnie ona wygrała – zdobyła nagrodę główną i pojawi się na okładce magazynu GLAMOUR. Tym samym Natalia Woś zajęła drugie miejsce. 

„Top Model 11”: nagrody dla zwyciężczyni

Zwyciężczyni „Top Model 11” otrzymała atrakcyjne nagrody. W jej ręce trafił czek o wartości 100 tysięcy złotych. Do tego podpisze kontrakt z prestiżową agencją modelingową, a także pojawi się na okładce magazynu GLAMOUR. Możemy się również spodziewać, że modowe show TVN otworzy przed nią drzwi do świata mody i show-biznesu, czego oczywiście życzymy.