W środę (28 września) wyemitowano kolejny – już czwarty odcinek „Top Model 11”. Castingi oraz bootcamp za nami. Przyszedł więc czas na metamorfozy, czyli jeden z najbardziej emocjonujących momentów w programie, a także kolejne zadania. Tegoroczne zmiany zaproponowane przez beauty team naprawdę robią wrażenie. Niektóre osoby trudno rozpoznać. Sprawdźcie, jak zmienili się uczestnicy i uczestniczki tego sezonu! 

„Top Model 11”: metamorfozy. Co się działo?

Tegoroczne metamorfozy zostały przeprowadzone przez stylistę fryzur gwiazd Marka Sierzputowskiego, a także jego team. Zajęli się uczestniczkami oraz uczestnikami tuż przed przeprowadzką do domu Top Model. Czyli dość szybko, co zaskoczyło niektóre osoby. Choć wszyscy spodziewali się, że ten moment w końcu nastąpi, pojawiły się emocje, w tym stres. Dom top model to dom dla wybrańców. I nie możecie wejść do niego tak po prostu, z ulicy. Musicie być lepszą wersją samych siebie – stwierdziła Kasia Sokołowska, witając się z uczestnikami oraz uczestniczkami. 

Stylista fryzur, który odpowiadał za tegoroczne metamorfozy, poprosił ich o zaufanie. Jednak, podobnie jak w poprzednich edycjach, nie obyło się bez łez. Klaudia Nieścior przyznała, że nie lubi zmian. Jak się okazuje, uczestniczka zraziła się do ciemnego koloru włosów, ponieważ taki nosiła jej biologiczna mama. Bała się efektu finalnego, jednak gdy zobaczyła się w lustrze, na jej twarzy pojawił się uśmiech.

W sumie efekt końcowy jest taki, że się cieszę – przyznała Klaudia Nieścior. 

Karolina Kuracińska czuła się źle, ponieważ straciła kontrolę nad tym, jak wygląda. Niestety jej włosy były bardzo zniszczone. W związku z tym Marek Sierzputowski musiał je obciąć i odświeżyć. Nie jest tak źle - stwierdziła 18-latka, gdy zobaczyła się w lustrze. Warto dodać, że zdecydowana większość uczestników i uczestniczek była zadowolona z propozycji stylistów i stylistek fryzur. 

„Top Model 11”: metamorfozy. Jak zmienili się uczestnicy programu?

Efekty metamorfoz robią wrażenie. Do najbardziej spektakularnych należą: zmiana koloru włosów u Krystiana Embradory (jego ciemne, niemal czarne kosmyki zostały przefarbowane na platynowy blond – trudno go rozpoznać) oraz wyraźne cięcie u Marceliny Zetler. Przed programem miała bardzo długie włosy. Natomiast w wyniku metamorfozy na jej głowie zagościł (niezwykle modny w tym sezonie) bob. Efektowną metamorfozę ma za sobą również Adriana Hyzopska, której przedłużono pasma. Uczestniczka była bardzo zadowolona ze zmiany, jaką zaproponował jej Marek Sierzputowski. W pozostałych przypadkach wystarczyły kosmetyczne poprawki – lepsze cięcie, odświeżenie koloru itp. Jeśli jesteście ciekawi, jak wyglądają uczestniczki oraz uczestnicy „Top Model 11”, zajrzyjcie do naszej galerii. Znajdziecie tam dużo zdjęć z (kosmicznej) sesji zdjęciowej.