Program „Top Model” cieszy się niesłabnącą popularnością. W ostatnich latach brało w nim udział wiele osób, które dziś doskonale kojarzymy z show-biznesu czy mediów społecznościowych. Jakob Kosel, Karolina Gilon, Karolina Pisarek... To tylko kilka osób, które odniosły spektakularny sukces po udziale w modowym show. Na początku września 2022 roku wystartowała kolejna – już 11. edycja. Wśród uczestników i uczestniczek znalazła się Michalina Wojciechowska. Zachwyciła jury. Ale czy zdobędzie sympatię widzów i widzek, a także czy powtórzy sukces finalistów i finalistek z poprzednich sezonów? Dowiemy się wkrótce. Natomiast już teraz możecie poznać ją nieco lepiej. 

Michalina Wojciechowska w „Top Model 11”

Michalina Wojciechowska świetnie poradziła sobie podczas castingu, a następnie na bootcampie. Bardzo spodobała się Joannie Krupie, Kasi Sokołowskiej, Marcinowi Tyszce i Dawidowi Wolińskiemu. Widać, że w przeszłości próbowała swoich sił w modelingu. Dzięki „Top Model 11” ma szansę do tego wrócić. O tym, jak sobie radzi, przekonamy się niebawem – oglądając program, który – przypomnijmy – jest emitowany w każdą środę o godz. 21:35 na kanale TVN. Warto dodać, że odcinki są też dostępne na Player.pl.  

„Top Model 11”: Michalina Wojciechowska – kim jest?

Czas poznać bliżej tę uczestniczkę „Top Model 11”. Michalina Wojciechowska ma 23 lata. Urodziła się w Olsztynie, natomiast wychowywała w Ostródzie. Niestety dorastała bez taty. Opiekowały się nią mama oraz babcia, która jest jej wyjątkowo bliska. Jak wspomnieliśmy, kandydatka na kolejną top modelkę ma pewne doświadczenie w modelingu. Mając 16 lat, rozpoczęła karierę i wyjechała na pierwsze kontrakty. Potem – wraz ze swoim chłopakiem – przeprowadziła się do Brazylii. Niestety została zdradzona. W związku z tym zakończyła związek i wróciła do Polski. Aktualnie studiuje psychologię (a właściwie psychologię biznesu) i pracuje jako kelnerka. Zgłosiła się do programu, by zapomnieć o tym, co ją spotkało, a także by wrócić do pracy w świecie mody. Wszystko wskazuje na to, że świetnie czuła się w roli modelki.

„Top Model 11”: Michalina Wojciechowska – Instagram

Michalina Wojciechowska, która dostała się do „Top Model 11”, jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, na czele z Instagramem. Uczestniczka modowego show regularnie publikuje nowe zdjęcia. Najchętniej te z podróży. Zobaczcie:

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii. 

„Top Model 11”: uczestnicy i uczestniczki

Kto oprócz Michaliny Wojciechowskiej powalczy o wygraną w „Top Model 11”? Spieszymy z odpowiedzią. Do domu Top Model wprowadzili się również Klaudia Nieścior, Natalia Woś, Krystian Emradora, Borys Barchan, Adrian Nkwamu, Marcelina Zetler, Weronika Pawelec, Karolina Kuracińska, Maciej Skiba, Filip Ferner, Adriana Hyzopska, Adrian Nkwamu, Martyna Kaczmarek i Aleksandra Helis. Ostatnia z wymienionych osób zdobyła w tym roku złoty bilet, który zagwarantował jej miejsce w domu Top Model bez konieczności udziału w bootcampie. To już czwarte tego typu wyróżnienie w historii polskiej edycji modowego show.