Dom Top Model to bardzo ważny element programu. To tam uczestnicy programu spędzają czas między sesjami zdjęciowymi, pokazami i innymi aktywnościami. Śpią, jedzą, ale również wykonują przygotowane przez jury zdania. Zdarza się, że oprócz Joanny Krupy, Marcina Tyszki, Kasi Sokołowskiej, Dawida Wolińskiego i Michała Piróga, przyjmują także innych gości. Dom Top Model to przestrzeń zagospodarowana w taki sposób, aby uczestnicy mogli się łatwo integrować, ale również na chwilę odłączyć się od grupy i pobyć w samotności. Skąd to wiemy?

Po raz kolejny udało nam się wejść do domu uczestników programu Top Model. Tym razem jeszcze zanim oni się do niego wprowadzili! Kilka miesięcy przed startem 9 (już!) edycji popularnego show TVN wzięliśmy kamerę, aparat i udaliśmy się do pięknej willi zlokalizowanej w niewielkiej miejscowości oddalonej około 40 km od Warszawy w gminie Piaseczno. Była wówczas pełnia lata, więc musimy przyznać, że mieliśmy ochotę zostać tam cały dzień i popracować. Ale już wtedy na miejscu pracowała ekipa, która przygotowywała wszystko to, co wy będziecie mogli obejrzeć w telewizji.
 

Zobacz także: Tak mieszkali uczestnicy poprzedniej edycji: Dom Top Model 7


Dom Top Model 9 – ile ma pokoi?

Dom Top Model położony jest na działce o powierzchni 1,5 ha. Otacza go duży, piękny ogród ze sporą ilością drzew oraz krzewów. Można podziwiać go z tarasu, gdzie znajduje się komplet mebli ogrodowych. Na zewnątrz mieści się także basen, z którego uczestnicy programu mogą rzecz jasna korzystać. Jasne, że mieliśmy ochotę o niego wskoczyć – kto by nie miał!

Sam dom Top Model ma 1000 m2 z czego 800 m2 to przestrzeń przeznaczona jest dla uczestników. Ci do dyspozycji mają dwa salony – jeden na parterze, drugi na piętrze, zlokalizowane na piętrze 3 sypialnie, 3 łazienki, jak również kuchnię i jadalnię na dole. Te wszystkie pomieszczenia na pewno będziecie mogli zaobserwować w programie. Oprócz tego do dyspozycji uczestników Top Model jest siłownia.


Zobacz także: Top Model 8: Dom modelek – jak wygląda dom, w którym mieszkają uczestnicy Top Model 2019, gdzie się znajduje, ile ma pokoi? [ZDJĘCIA]
 

Dom urządzony jest w bardzo przytulnie. Wszystko po to, by uczestnicy naprawdę mogli poczuć się jak w domu. Przez cały czas są z nimi jurorzy, których można oglądać na zdjęciach wiszących na ścianach. Podobnie jest z uczestnikami poprzedniej edycji – oni również spoglądają z plakatów i dodają swoim następcom otuchy. Są to kadry z sesji zdjęciowych, które na pewno doskonale pamiętacie, jeżeli jesteście fanami show TVN.

Zobacz także:

Co jeszcze znajduje się w domu Top Model, a czego nie zobaczycie w programie? Sprawdźcie w naszej GALERII >>>


Zobacz także: Top Model 9: 4 odcinek za nami! Uczestnicy zamieszkali w domu modelek, uczyli się chodzenia i wzięli udział w pierwszych sesjach zdjęciowych – w tym sesji okładkowej Glamour!