Dziewiąta edycja Top Model wystartowała ponad miesiąc temu, a konkretnie 2 września 2020 roku. Za nami sześć odcinków największego modowego show w Polsce (kolejny zostanie wyemitowany już dziś, czyli 14 października). To znaczy, że nieubłaganie zbliżamy się do wielkiego finału. Widzowie Top Model 9 uważają, że jest to jedna z najlepszych edycji programu. Eliminacje uczestników, które są nieodzownym elementem show, od samego początku wzbudzają wiele emocji. Niezwykle trudno byłoby przewidzieć, kto dojdzie do finału, a następnie otrzyma tytuł kolejnej top modelki albo kolejnego top modela. Przed Joanną Krupą, Kasią Sokołowską, Marcinem Tyszką i Dawidem Wolińskim niełatwe zadanie – dotąd to właśnie jurorzy decydowali o tym, kto weźmie udział w wielkim finale i wszystko wskazuje na to, że ta zasada programu się nie zmieni. Co jeszcze warto wiedzieć o ostatnim odcinku Top Model 2020? Jakie nagrody otrzyma zwycięzca lub zwyciężczyni? Sprawdźcie poniżej.

Top Model 9 – finał

Finał Top Model to absolutnie wyjątkowe wydarzenie. Ostatni odcinek modowego show jest zazwyczaj emitowany na żywo. W studiu, gdzie odbywa się nagranie, pojawiają się goście specjalni, m.in. bliscy finalistów, a także gwiazdy oraz osoby związane z branżą mody w Polsce. Podczas finału Top Model odbywają się również pokazy mody, w których biorą udział wszyscy uczestnicy edycji oraz mini koncerty wyjątkowych artystów. Przypomnijmy, że w tamtym roku wystąpili Rosalie., Krzysztof Zalewski i duet Karaś/Rogucki. Na razie nie wiadomo, jak będzie wyglądał finał Top Model 9. Możemy spodziewać się jednak pewnych zmian związanych z obostrzeniami wynikającymi z pandemii koronawirusa.

O tym, kto weźmie udział w finale Top Model 9, dowiemy się prawdopodobnie w przedostatnim odcinku tej edycji. Możemy się spodziewać, że będą to trzy osoby, jak w przypadku poprzednich sezonów. Komu kibicujecie najbardziej?

Top Model 9 – nagrody dla zwycięzcy lub zwyciężczyni

Osoba, która zwycięży w Top Model 9, otrzyma absolutnie wyjątkowe nagrody, które pomogą jej spełnić marzenia o karierze w branży modelingowej. Jakie? Spieszymy z odpowiedzią! Top modelka albo top model dostanie czek o wartości 100 tysięcy złotych, podpisze kontrakt z renomowaną agencją modelek i modeli Model Plus z siedzibą w Warszawie, a także pojawi się na okładce magazynu GLAMOUR.

Top Model 9 – finał. Kiedy poznamy zwycięzcę lub zwyciężczynie dziewiątej edycji programu?

Finał dziewiątej edycji Top Model zbliża się wielkimi krokami. Według wcześniejszych informacji, ten sezon ma liczyć trzynaście odcinków, w których uczestnicy udowadniają, że mają zadatki na profesjonalne modelki oraz modeli, a tym samym walczą o miejsce w ostatnim – niewątpliwie najważniejszym odcinku sezonu. Wszystko wskazuje więc na to, że finał Top Model 9 odbędzie się pod koniec listopada 2020 roku. Dokładna data wydarzenia nie została jeszcze ujawniona. O wszystkim będziemy was jednak informować na bieżąco!

Top Model 9 – uczestnicy

Przypomnijmy, że jak dotąd z programem Top Model 9 pożegnali się Weronika Chorążak, Dominik Bereżański, czyli zdobywca srebrnego biletu, a także Agnieszka Skrzeczkowska, której historia okazała się niezwykle inspirująca dla widzów programu. To znaczy, że o miejsce w wielkim finale walczą jeszcze Gracja Kalibabka, Karolina Kuczyńska, Karolina Płocka, Łukasz Bogusławski, Mikołaj Śmieszek, Mariusz Jakubowski, Dominick D’Angelica, Patrycja Sobolewska, Maja Siwik oraz Weronika Kaniewska, która otrzymała złoty bilet i dzięki niemu jako pierwsza zamieszkała w domu modelek i modeli.

Top Model 9: uczestnicy programu na Instagramie. Poznajcie lepiej mieszkańców domu modelek i modeli >>>