9. edycja programu Top Model 2020 dobiega końca. Już dziś o godzinie 21:30 na antenie TVN obejrzymy ostatni odcinek show o początkujących modelkach i modelach, którzy marzą o wielkiej karierze. Program TVN jest przepustką do świata mody i rozrywki, a na zwycięzcę czekają wspaniałe nagrody: czek na 100 tys. zł, kontrakt z prestiżową agencją modelek Model Plus oraz okładka i sesja okładkowa w magazynie GLAMOUR. Wieczorem to widzowie zadecydują o tym, kto wygra Top Model 9: Weronika Kaniewska, Patrycja Sobolewska, a może Mikołaj Śmieszek? Przypomnijmy, że w ostatnim momencie z programu zdyskwalifikowano Dominika D’Angelikę. Na jaw wyszły nieznane dotąd fakty o finaliście, który – jak się okazało – ma kryminalną przeszłość. Dominic został skazany za przestępstwo seksualne w Stanach Zjednoczonych, a dokładnie za seks oralny z dziewczyną poniżej 16. roku życia. TVN podjęło decyzję o usunięciu go z programu, dlatego ostatecznie w finale znalazły się 3 osoby. Kto wygra Top Model 9? Aby się przekonać, musimy poczekać jeszcze kilka godzin. Tegoroczny finał będzie wyjątkowy – dlaczego? Sprawdźcie poniżej.

Dominic D’Angelica był skazany za przestępstwo seksualne. Stacja TVN wydała oświadczenie w sprawie uczestnika Top Model 9! >>>

Top Model 9: to pierwszy taki finał w historii programu! 

Finał Top Model 9 to zawsze wielkie wydarzenie i mnóstwo atrakcji oraz emocji, zarówno dla finalistów i jury, jak i widzów. Podczas ostatniego odcinka obejrzymy kolekcje topowych polskich projektantów, zobaczymy wszystkich uczestników programu TVN, a także kolejne sesje zdjęciowe z udziałem finalistów oraz przekonamy się, jak wypadli na sesjach okładkowych do magazynu GLAMOUR, a także zobaczymy ich okładki. Tylko jedna z nich trafi do sprzedaży – to zależy od tego, kto wygra program. Odcinek poprowadzą Joanna Krupa i Michał Piróg. Ale jedna rzecz w tym roku będzie wyglądała inaczej. Z powodu pandemii koronawirusa i panujących obostrzeń, finał Top Model 2020 odbędzie się bez udziału publiczności. To pierwsza taka sytuacja w historii programu. Oczywiście mimo wszystko relację z ostatniego odcinka znajdziecie na Glamour.pl oraz na naszym Instagramie (@glamourpoland). Przypomnijmy, że transmisję na żywo możecie obejrzeć na TVN o godzinie 21:30 już dziś (czyli w środę 25.11), a także na platformie Player. Widzimy się przed telewizorami i na Glamour.pl!