Co by nie mówić, Travis Barker i Kourtney Kardashian są jedną ze słodszych par w show-biznesie. Miłość okazują sobie na każdym kroku, co można było obserwować w show „The Kardashians”. W mediach społecznościowych również nie brakuje wspólnych postów. Niedawno perkusista opublikował na Instagramie karuzelę zdjęć. Na dwóch z nich widzimy jego nowy tatuaż, który poświęcony jest Kourtney! Nie jest on jednak mały i dyskretny ani symboliczny. Jest naprawdę sporych rozmiarów. Zobaczcie same i sami. Romantycznie?

Travis Barker zrobił sobie tatuaż dla Kourtney Kardashian

Muzyk opublikował na Instagramie karuzelę czterech zdjęć, w której znalazły się też dwa przedstawiające jego nowy tatuaż na udzie. Oh hey there – podpisał post 47-latek.

Na pierwszym zdjęciu widzimy Kourtney, robiącą sobie selfie w łazienkowym lustrze. Za celebrytką „chowa się” Travis. Na kolejnych jest już sam Barker. Zdjęcie, na którym członek zespołu Blink-182 pokazuje swój nowy tatuaż zostało zrobione w tej samej łazience. Muzyk pozuje bez koszulki i podciąga jedną nogawkę spodenek, aby odsłonić… oczy Kourtney. To właśnie postanowił wytatuować sobie jej ukochany. Ostatnie zdjęcie dokładniej pokazuje tatuaż. Nie ma już wątpliwości, że oczy należą do jego żony. Co sądzicie o takim wyrazie miłości do Kardashianki? Trzeba przyznać, że tatuaż jest naprawdę duży! Zobaczcie w naszej galerii. 

To nie jedyny tatuaż Travisa Barkera dla Kourtney Kardashian

Travis ma jeszcze parę tatuaży, które zostały zrobione z myślą o Kourtney. Niektóre z nich wykonała nawet sama celebrytka. Napisałam kursywą „kocham cię”, a potem to zrobiłam. Naniosłam to na niego, na jego skórę – powiedziała we wrześniu założycielka marki Poosh w programie TODAY. – Poćwiczyłam trochę i zrobiłam mu jeszcze literkę „K” z sercem obok. Więc ma ich parę. Barker wyznał, że „I love you” (kocham cię), to jego ulubiony tatuaż od ulubionej tatuażystki. Muzyk ma jeszcze napis Kourtney na klatce piersiowej i usta swojej żony. Teraz dołączyły do nich oczy. Najsłodsi?