Kourtney i Khloè Kardashian wystąpiły w wideo „Vanity Fair” z serii z wykrywaczem kłamstw. Możemy dowiedzieć się z niego wielu szczegółów na temat głośnego małżeństwa celebrytki z perkusistą zespołu Blink-182. Nie kryją się oni ze swoim uczuciem, czy to na czerwonych dywanach, czy na Instagramie, czy w reality show „The Kardashians", czym zaczęli nawet denerwować widzki i widzów. Ale trudno na nich się obrażać, ponieważ naprawdę się kochają i tę miłość celebrują. Wróćmy jednak do wspomnianego wideo sióstr. Jedno z pytań w filmie „Vanity Fair" dotyczyło... fetyszy. Co ma ten temat powiedziała Kourtney?

Kourtney Kardashian mówi o fetyszach w jej małżeństwie

Khloè zadała swojej siostrze pytanie wprost. Czy masz fetysz stóp? Założycielka marki Poosh odpowiedziała szybko, że ona nie ma. Młodsza Kardashianka wykorzystała wtedy moment i spytała czy Travis ma fetysz stóp. Tak – przyznała Kourt. Dodała również, że ona sama nie ma innych bardzo dziwnych fetyszy.

Na tym nie zakończyły się jednak pytania na temat życia seksualnego świeżo upieczonego małżeństwa. Zostaliście kiedyś przyłapani? – spytała Khloè. Na to pytanie Kourtney również odpowiedziała twierdząco i dodała, że nie żałuje. Przypominamy, że Kardashianka cały czas podpięta była do wykrywacza kłamstw, który potwierdzał to, że mówi prawdę. Jak widać, kompletnie nie ma oporów przed zdradzaniem szczegółów ze swojego życia intymnego z Travisem. Nie jest to dziwne, ponieważ ich relację możemy stale obserwować w show „The Kardashians”, gdzie para jest ze sobą non stop i wprost nie może się od siebie oderwać. Naprawdę się kochają i chcą pokazać to całemu światu.  

Kourtney Kardashian i Travis Barker – odważny związek

O obsesji Travisa na punkcie stóp mówiło się już wcześniej. Na przykład w październiku muzyk wstawił na swój Instagram post ze zdjęciami swojej ukochanej, który podpisał: Moja żona ma anielskie stopy.

Również kampania kosmetyków powstałych we współpracy Kourtney i Barker Wellness, czyli marki Travisa, skoncentrowana jest na tej szczególnej części ciała. Zobaczcie same i sami.