Chcesz odświeżyć swój obecny kolor włosów na lato 2019, ale nie potrafisz wybrać jednego odcienia? A może lubisz, gdy na twojej głowie sporo się dzieje? Jeżeli odpowiedź na przynajmniej jedno z tych pytań brzmi „tak”, to koloryzacja ombré jest właśnie dla ciebie! Włosy rozjaśniane od połowy ich długości powróciły do światowych trendów po około pięciu latach – styliści fryzur znowu proponują taką koloryzację swoim klientkom. Ale w tym roku wyraźnie odcięte od siebie dwa kolory zastępujemy naturalnym, a do tego zdecydowanie bardziej subtelnym miksem odcieni.

Trendy 2019: Blonde Ombré Hair – modna koloryzacja włosów, dzięki której odświeżysz swoją obecną fryzurę!

Klasyczne ombré charakteryzuje się miodowymi refleksami (Honey Blonde Ombré). Na taką koloryzację zdecydowała się między innymi Beyoncé. W trendach są również platynowe, lodowe, a nawet delikatnie różowe refleksy. Jeśli zależy ci na bardzo naturalnym efekcie, to zdecyduj się na koloryzację Baby-Blonde Ombré lub Golden Blonde Ombré. Więcej stylowych inspiracji znajdziesz w naszej galerii.

Komu pasuje koloryzacja Blonde Ombré Hair?

Ombré prezentuje się najlepiej na brązowych włosach. Nie polecamy go natomiast brunetkom, których kosmyki są po prostu zbyt ciemne. Modna koloryzacja wygląda znacznie lepiej na włosach kręconych, ewentualnie pofalowanych, niż idealnie prostych. Zrezygnuj z farbowania, jeśli twoje włosy są cienkie i zniszczone. Pamiętaj, że najważniejsza jest pielęgnacja.

Trendy 2019: Mushroom Blond, czyli modna koloryzacja włosów na lato! Ten odcień pasuje do każdego typu urody >>>