Krótkie fryzury powróciły do łask! Od miesięcy lansują je światowej sławy gwiazdy, między innymi Dua Lipa, Kristen Stewart i Tilda Swinton. O najpiękniejszych i najbardziej stylowych fryzurach z czerwonego dywanu przeczytacie TUTAJ. My natomiast skupimy się na awangardowych cięciach, które w ostatnim czasie królowały na światowych wybiegach. A tych nie brakowało! Gwarantujemy, że wybierzecie coś odpowiedniego dla siebie spośród propozycji topowych projektantów mody.

Trendy jesień 2019: krótkie fryzury damskie – modne propozycje z wybiegów

Sezon jesień-zima 2019/2020 należy do krótkich fryzur damskich. W czołówce światowych trendów nadal znajduje się bob. I wszelkie jego odmiany. Totalnie hot jest również cięcie „na pazia”. Ta fryzura sprawdzi się u dziewczyn ze szczupłymi, pociągłymi twarzami. Co ważne, cięcie „na pazia” wygląda najlepiej, gdy nie jest idealnie wystylizowane. W tym sezonie stawiamy bowiem na nieład i naturalność. Przygotowałyśmy też kilka propozycji dla odważnych. Jeśli marzycie o diametralnej zmianie, zdecydujcie się na typowo męskie cięcie. Kobiety z bardzo krótkimi włosami wyglądają naprawdę stylowo.

Krótkie fryzury z grzywką, czyli hit sezonu jesień-zima 2019/2020

Grzywki jeszcze nigdy nie były tak modne jak teraz. Doskonale wiedzą o tym osoby odpowiedzialne za wizerunek światowej sławy gwiazd, a także fryzjerzy, którzy pracują za kulisami największych pokazów mody. Krótkie fryzury z grzywką mogliśmy podziwiać kilka miesięcy temu na wybiegach Givenchy, Chloe i Blumarine. Przewidujemy, że już niedługo opanują one również ulice wszystkich stolic mody.

Krótkie fryzury 2019: 9 najmodniejszych stylizacji modelek i gwiazd >>>