Historia zna już takie przypadki, że uczestników programu Top Model połączyło gorące uczucie. Pamiętacie związek zwycięzcy 6. edycji Patryka Grudowicza i Kasi Szklarczyk, która z kolei wygrała 7. sezon popularnego show TVN dla aspirujących modelek i modeli? Niestety, mimo że prezentowali się razem naprawdę przepięknie, ich relacja nie przetrwała i po kilku miesiącach para postanowiła się rozstać. Wszystko wskazuje na to, że Rafał Torkowski i Samuela Górska mają więcej szczęścia, bo ich znajomość weszła właśnie na wyższy poziom. Zakochani właśnie zaręczyli się!

Rafał Torkowski i Samuela Górska zaręczyli się!

O tym, że uczestnik Top Model 8 i Samuela, która pojawiła się w 4. sezonie programu są razem, dowiedzieliśmy się w grudniu zeszłego roku. Plotki pojawiły się wtedy, gdy do sieci trafiły zdjęcia z ich wspólnego spaceru po Sopocie. I choć znalazło się sporo niedowiarków twierdzących wówczas, że kadry te były „ustawką” z paparazzi, szybko okazało się, że Rafała i Samuelę łączy jednak coś więcej. Uczestnicy Top Model zaczęli wrzucać na swoje instagramowe profile coraz więcej ujęć, m.in. fotkę inspirowaną słynnym ujęciem, na którym młody Johnny Depp leży na swojej ówczesnej dziewczynie, Kate Moss. Hot! 


Zwyciężczyni programu Top Model zaręczyła się! >>>
 


Niespełna rok od pierwszych wiadomości na temat tego, że Rafał i Samuela mają się ku sobie, mamy miłą niespodziankę, bo para właśnie ogłosiła swoje zaręczyny. Każde z nich pochwaliło się na Instagramie zdjęciem z wyraźnie widocznym pierścionkiem zaręczynowym oraz opisami, które nie pozostawiają żadnych złudzeń. Rafał Torkowski i Samuela Górska staną na ślubnym kobiercu. Zakochanym serdecznie gratulujemy i czekamy na kolejne wspaniale wieści! 

Zobaczcie więcej zdjęć Rafała i Samueli w naszej GALERII >>>