Weronika Rosati to jedna z niewielu polskich aktorek, która świetnie radzi sobie poza granicami naszego kraju oraz posiada dyplom prestiżowej aktorskiej szkoły Lee Strasberg Theatre and Film Institute. Rosati ma na koncie role w takich produkcjach jak seriale Luck z Dustinem Hoffmanem w obsadzie, Dziecko Rosemary w reżyserii Agnieszki Holland czy hit HBO True Detective. A już niebawem zobaczymy ją w popularnej serii NCIS: Los Angeles. Oprócz tego zagrała w kilku filmach z międzynarodową obsadą, m.in. Last Vegas z Michaelem Douglasem i Robertem De Niro, Ostatnia misja USS Indianapolis u boku Nicolasa Cage’a oraz w ostatnim obrazie Małgorzaty Szumowskiej Śniegu już nigdy nie będzie. A w maju swoją premierę będzie miał nowy film z udziałem Weroniki – Send It!, w polskiej dystrybucji funkcjonujący pod tytułem Ponad horyzont!.

Informacją o swoim nowym projekcie Weronika Rosati podzieliła się na Instagramie, gdzie opublikowała zdjęcia oraz filmiki z planu, a także kilka ciepłych słów skierowanych do ekipy: „Chciałabym podziękować przede wszystkim reżyserowi Andrew Stevensowi, za uczynienie mnie częścią tego niezwykle zabawnego filmu, dzięki czemu ja i moja rodzina spędziliśmy cudowne lato w pięknym Rodanthe" – napisała niekryjąca ekscytacji aktorka. 

„Ponad horyzont!” – kolejny amerykański film na koncie Weroniki Rosati! O czym jest nowa produkcja z udziałem polskiej aktorki? 

Send It!, czyli Ponad horyzont! to film, w którym pierwsze skrzypce gra sport ekstremalny, ale opowiada również o przyjaźni, marzeniach i miłości. Billy Johnson żyje szybko i bardzo intensywnie. Nic dziwnego, że w Teksasie nie ma sobie równych w kiteboardingu, ekstremalnym sporcie wodnym. Aby przekonać się, czy jest najlepszy na świecie, musi zmienić dotychczasowy tryb życia, żeby zmierzyć się z najlepszymi. W drodze po marzenia spotka piękną Sky, dziewczynę, która pokaże mu, że można sięgać dalej niż ponad horyzont. Kogo zagrała Weronika? Dokładnie nie wiemy, ale z trailera filmu wynika, że jej bohaterka pojawi się na ekranie przynajmniej kilka razy. 

W obsadzie filmu Ponad horyzont! oprócz Weroniki znaleźli się także Kevin Quinn (Tydzień życia), Claudia Lee (Kick-Ass 2), Denise Richards (Świat to za mało), Richard Branson (Superman: Powrót), Patrick Fabian (Zadzwoń do Saula) i raper 2 Chainz

„Ponad horyzont!” – kiedy premiera nowego filmu z Weroniką Rosati w obsadzie?

W swoim wpisie na Instagramie Weronika Rosati poinformowała, że film Send It! ma premierę 11 maja w Stanach Zjednoczonych. Z kolei polski dystrybutor Galapagos Films ogłosił, że Ponad horyzont! pojawi się na platformach streamingowych chwilę później, bo 20 maja. A gdzie dokładnie? Nowej produkcji z Weroniką szukajcie w ofercie serwisów IPLA, VOD.pl, ORANGE VOD, PREMIERY CANAL +, PLATFORMA CANAL+, CHILI, MULTIMEDIA GO oraz VECTRA