Weronika Rosati stworzyła własną markę kosmetyczną! Biznes polskiej aktorki wspierają nie tylko Maffashion czy Julia Wieniawa, ale i sama Kim Basinger!

Weronika Rosati stworzyła własną markę kosmetyczną! Lajuu, bo właśnie tak brzmi nazwa brandu, to dzieło gwiazdy oraz specjalistek i specjalistów ds. tworzenia kosmetyków naturalnych i wprowadzania ich na rynek, na czele z Anetą Stacherek, twórczynią Bellamama. Co znajdziemy w ofercie marki? I kiedy pierwsze produkty sygnowane nazwiskiem Weroniki Rosati trafią do sprzedaży? Znamy odpowiedzi i... już nie możemy się doczekać.

Zresztą nie tylko my, ale i gwiazdy. Weronice Rosati już zdążyły pogratulować Maffashion czy Julia Wieniawa, które pozytywne komentarze zostawiły pod postem aktorki na Instagramie, w którym poinformowała fanów, że rusza z nową inicjatywą. Dni do premiery odlicza też sama Kim Basinger! Skąd wiemy? Hollywoodzka aktorka zdjęcia promujące markę Rosati udostępniła na swoich InstaStories, nie zapominając o odpowiednich oznaczeniach. Co oczywiście ogromnie ucieszyło polską aktorkę.

„Ten moment, w którym jedna z największych aktorek i piękności dzieli się twoimi zdjęciami na swoim Stories. Dziękuję Kim Basinger i Mitchowi Stone'owi za te niesamowite zdjęcia!” – napisała Weronika Rosati na Facebooku, repostując screeny. Zresztą zobaczcie sami:

That moment when one of the greatest actresses and beauties share your pictures in her stories Thank you Kim Basinger and Mitch Stone for those amazing pics

Opublikowany przez Weronikę Rosati Czwartek, 1 kwietnia 2021

Lajuu – co znajdziemy w ofercie kosmetycznej marki Weroniki Rosati?

Co znajdziemy w ofercie Lajuu by Weronika Rosati? Spieszymy z odpowiedzią! To marka luksusowych kosmetyków naturalnych do pielęgnacji twarzy i ciała. Są wegańskie i nietestowane na zwierzętach. Ich bazę stanowi woda kokosowa, która skutecznie nawilża, rozświetla, wygładza, a do tego zmiękcza skórę. Poza tym posiada właściwości antybakteryjne. Jako pierwsza na rynku pojawi się linia kosmetyków brązujących – inspirowanych kalifornijskim słońcem. A następnie kosmetyki z właściwościami antyoksydacyjnymi. 

Kosmetyki Weroniki Rosati – Kiedy trafią do sprzedaży? Poznajcie datę premiery

Kiedy kosmetyki sygnowane nazwiskiem Weroniki Rosati trafią do sprzedaży? Wspomniana już linia brązująca będzie dostępna na rodzimym rynku beauty od maja 2021 roku. Premiery kolejnych produktów możemy spodziewać się natomiast miesiąc później. 

Weronika Rosati pełni funkcję dyrektor kreatywnej Lajuu. Jak dowiadujemy się z oficjalnej informacji prasowej, gwiazda dba o wszelkie szczegóły, pracuje nad wyborem składników aktywnych, kompozycji zapachowych, jak również ich oprawą. Aktorka przyznaje, że zdecydowała się na stworzenie marki kosmetycznej we współpracy z Anetą Stacherek, ponieważ chcą dzielić się z kobietami własnym podejściem do pielęgnacji. 

„Połączenie sił z Anetą, która ma doświadczenie w tworzeniu kosmetyków naturalnych, dało mi pewność, że razem zrobimy coś więcej niż kosmetyki! Chcemy podzielić się naszym podejściem do świadomej i zdrowej pielęgnacji” – przyznała Weronika Rosati. 

 

Zobacz także: