Weronika Sowa, znana w sieci jako Wersow, to niekwestionowana idolka nastolatek i królowa polskiego internetu. O fenomenie 27-latki niech świadczą liczby – 3,2 mln obserwujących na Instagramie, ponad 63 mln polubień na TikToku i 2,4 mln subskrypcji na You Tube. Prywatnie jest związana z Karolem „Frizem” Wiśniewskim, który również bije rekordy popularności wśród użytkowników platform społecznościowych. 

Wersow i Friz spotykają się od 2018 roku. Para na początku ukrywała swoją relację, lecz z czasem postanowili podzielić się z fanami swoim szczęściem. Nastał ten dzień! Postanowiliśmy wreszcie wyjść z jutubowego ukrycia i pokazać wam się! W tym filmie pokażę wam moją dziewczynę – Weronikę, i mam nadzieje że jest to fajny początek jeszcze fajniejszej przygody tutaj na kanale! – zdradził youtuber w filmiku zatytułowanym „Poznajcie moją dziewczynę!”.

W sierpniu 2021 roku zakochani zaręczyli się podczas wakacji w Grecji, gdzie świętowali trzecią rocznicę związku. Oboje zgodnie twierdzą, że był to jeden z najpiękniejszy dzień w ich życiu. Wersow wielkorotnie podkreślała w wywiadach, że marzy o tradycyjnej białej sukni i skromnej ceremonii za granicą w towarzystwie najbliższych. Para na razie jednak musi odłożyć ślubne plany na później, bowiem właśnie powitali na świecie pierwsze dziecko. 

Wersow w ciąży

O tym, że Wersow i Friz spodziewają się dziecka, fani pary spekulowali od dłuższego czasu. 18 lutego 2023 r. idolka miliona nastolatek potwierdziła, że już niebawem po raz pierwszy zostanie mamą. Weronika ogłosiła radosną nowinę przy okazji premiery swojego singla „Ten jeden moment”. W teledysku do nowej piosenki pojawiła się nie tylko youtuberka, ale również Karol, który czule obejmuje ukochaną i gładzi ją po wyraźnie zaokrąglonym brzuszku. 

Największą wartością jest dla mnie rodzina – ta, którą mam, i ta, którą stworzę w przyszłości. To wartość, która łączy mnie z pokoleniem moich rodziców. Moim nieustannym celem życiowym jest stworzenie własnej rodziny. Odkąd urodziła się moja siostra, miałam wtedy 16 lat, wiedziałam, że chcę mieć dzieci. Czekałam na odpowiedniego partnera, pojawił się Karol  i oboje jesteśmy gotowi, by mieć rodzinę – mówiła Wersow na łamach magazynu GLAMOUR, jeszcze przed ogłoszeniem światu, że jest w ciąży. 

Na początku marca narzeczeni zdradzili płeć pociechy. Para youtuberów urządziła dla swoich przyjaciół imprezę pod nazwą „Gender Reveal Party“, podczas której ujawnili, czy spodziewają się narodzin chłopca czy dziewczynki. Co ciekawe, informacja ta do samego końca była niespodzianką nawet dla samych rodziców. Przyszła mama poprosiła swoich najbliższych, by w dokumentach przekazanych od lekarza zakryli kluczową wiadomość i sama zajęła się zakupem konfetti w odpowiednim kolorze. Różowy odcień oznaczał, że Wersow i Friz wkrótce powitają na świecie córeczkę

Wersow urodziła córkę

W końcu nadszedł ten szczęśliwy dzień. Wersow urodziła i wraz z Frizem powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Weronika Sowa i Karol Wiśniewski, jak przystało na gwiazdy internetu, o narodzinach córeczki poinformowali za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

Na InstaStories umieścili link do filmu na YouTubie, w którym ogłosili, że dziewczynka jest już na świecie. 

Zobacz także:

Jakie imię otrzymała córka Wersow i Friza?

Wersow i Friz do końca nie byli pewni, jakie imię wybiorą dla swojej córeczki. O pomoc poprosili internautów, którzy prześcigali się w coraz oryginalniejszych propozycjach. Macie już Chmurkę i Burzę (pieski Wersow i Friza – przyp. red.), to nazwijcie ją Deszcz, proste – napisał jedne z internautów. Przypomnijmy, że najwięcej polubień zyskał komentarz Julii Żugaj z Teamu X, która zaproponowała imię Mia oraz propozycja Hanny Puchalskiej, znanej w sieci jako Hi Hania – Róża. 

Ostatecznie córka Wersow i Friza otrzymała imię Maja. 

A zatem witamy na świecie Maję Wiśniewską.