Wiosna to idealny moment na porządki w szafie i uzupełnienie jej braków. W nowej kolekcji Modivo #ModernWestern znajdują się ubrania odzwierciedlające najnowsze trendy, które pozwalają wyrazić swój styl i osobowość. Co zrobić, aby wyposażyć swoją garderobę w nowe i modne ubrania, buty lub akcesoria, a przy tym nie uszczuplić swojego budżetu? Spieszymy z odpowiedzią! Weź udział w konkursie, w którym do wygrania jest voucher o wartości 1000 zł do wykorzystania na zakupy w sklepie internetowym Modivo.pl.

Odpowiedz na pytanie dotyczące Twojej największej modowej inspiracji. Kogo uważasz za ikonę stylu i dlaczego? Uzasadnij swój wybór w kilku zdaniach. Dzięki wygranej będziesz mogła upodobnić się do swojego ideału. W szerokiej ofercie produktów dostępnych na Modivo znajdziesz produkty, dzięki którym stworzysz stylizacje inspirowane wybraną ikoną mody i nie tylko.

Kobiety, które nas inspirują swoim stylem są autentyczne. Ubiorem oddają siłę charakteru i dbają o swój wizerunek. Tworzą trendy i sprawiają, że chcemy je naśladować. Inspirują innowacją, konsekwencją lub oryginalnością. Definiują historię ubioru i odzwierciedlają przemiany społeczne oraz kulturowe. Ich styl wyraża sposób życia i bardzo często jest także formą sztuki. Interpretują i rozwijają modę w swój wyjątkowy sposób. Cytując Audrey Hepburn: „Każdy ma swój własny styl. Kiedy go odnajdziemy, a nie jest to łatwe, nigdy go nie porzucimy”. Jesteśmy bardzo ciekawi tego, kto Was inspiruje i jaki styl jest Wam najbliższy.

Weź udział w konkursie i wygraj voucher o wartości 1000 zł na zakupy w Modivo.pl

Aby wziąć udział w konkursie, odwiedź oficjalny profil Modivo na Instagramie, a następnie skomentuj post konkursowy. Napisz, kto jest dla Ciebie ikoną mody i wyjaśnij w 3 zdaniach dlaczego. Pamiętaj o odpowiednich oznaczeniach, czyli @GlamourPoland #ModivoGirl #Modivo. Konkurs startuje 8 kwietnia 2020 roku i potrwa do 15 kwietnia 2020 roku. Wyniki zostaną ogłoszone dzień później - 16 kwietnia 2020 roku. Powodzenia! Nie możemy doczekać się Waszych odpowiedzi.