„Wiedźmin” stał się niepodważalnym hitem Netfliksa. Serial na podstawie książek polskiego autora, Andrzeja Sapkowskiego, doczekał się już dwóch sezonów. Trzeci, który będzie ostatnim z Henrym Cavillem, będziemy mogły i mogli oglądać latem 2023 roku. Już niedługo światło dzienne ujrzy spin-off produkcji, „Wiedźmin: Rodowód krwi”, który skupi się na losach pierwszego wiedźmina. Teraz pojawiły się informacje, że nie będzie on jedynym. Podobno serial doczeka się kolejnego spin-offu. Oto wszystko, co wiemy na jego temat.

„Wiedźmin” dostanie kolejny spin-off? Co na ten temat wiemy?

Portal RedanianIntelligence.com nieoficjalnie poinformował, że „Wiedźmin” może doczekać się kolejnego spin-offu. Produkcja będzie miała skupiać się na losach Ciri. Dodatkowo opowie nam o bandzie Szczurów. Do gangu dołączy właśnie Ciri (grana przez Freyę Allan w serialu Wiedźmin”) i da ponieść się zupełnie nowemu życiu.

Szczury pojawią się w następnym sezonie, w 7. i 8. odcinku. Wtedy Ciri zetknie się z nimi po raz pierwszy. W czwartej serii produkcji (gdzie głównego bohatera będzie grał już Liam Hemsworth), Szczury będą obecne jeszcze bardziej. Podobno spin-off pojawić się ma właśnie między trzecim a czwartym sezonem.

Nic jeszcze nie jest pewne. Wszystkie informacje są niepotwierdzone. Nie wiadomo także, czy produkcja będzie opowiadać historię Ciri i Szczurów czy historię powstania gangu. Warto zaznaczyć, że w książkach Sapkowskiego wątek przeszłości członków bandy jest obecny. Być może jest to podpowiedź, czego się spodziewać.

Wiemy już za to, kogo zobaczymy w trzecim sezonie w roli Szczurów. Do obsady dołączą Christelle Elwin (Mistele), Fabian McCallun (Kayleigh), Juliette Alexandra (Reef) i Aggy K. Adams (Iskra). Na razie nie wiemy, kto zagra Asse i Giselhera.

„Wiedźmin: Rodowód krwi” już niedługo na Netfliksie

Już 25 grudnia będziemy mogły i mogli oglądać pierwszy spin-off serialu. Produkcja opowie o losach pierwszego wiedźmina i momencie, w którym połączyły się światy potworów, ludzi i elfów. Więcej informacji znajdziecie w artykule poniżej.

Myślicie, że drugi spin-off faktycznie powstanie? Chciałybyście i chcieli zagłębić się w losy Ciri i Szczurów?

Zobacz także: