Wiktoria Gąsiewska przez kilka lat tworzyła związek z Adamem Zdrójkowskim, z którym, jeszcze jako dziecko, poznała się na planie serialu „Rodzinka.pl”. Niedawno jednak ich relacja zakończyła się. Od czasu do czasu aktorka widywana jest z różnymi chłopakami, co od razu wywołuje masę spekulacji. Ostatnio na przykład media łączyły ją z Wojtkiem Golą – włodarzem Fame MMA. 23-latka zaprzeczyła plotkom o ich związku i przyznała, że jest singielką. Być może ten status to już przeszłość, bo na początku tego tygodnia została ona przyłapana z Jasperem Sołtysiewiczem, kolegą z planu „Barw szczęścia” i serialowym partnerem.

Czy Wiktoria Gąsiewska i Jasper Sołtysiewicz są razem?

Aktorzy znają się od dawna. Na ich Instagramach możemy zobaczyć też wspólne zdjęcia, dlatego ta relacja ani trochę nie jest nowa. Wiktorię i Jaspera widziano razem już w sierpniu tego roku. Mówiło się wtedy o ich romansie. Było to jednak jednorazowe wyjście, później 23-latkę łączono z Golą i temat ucichł.

Teraz spekulacje powróciły. Paparazzi sfotografowali parę razem po finałowym odcinku „Tańca z Gwiazdami”. Aktor nosił swoją „koleżankę” dosłownie na rękach. Za kulisami show, 23-latka i 25-latek podobno trzymali się za ręce. Bardzo możliwe więc, że tym razem faktycznie coś jest na rzeczy.

Wiktoria Gąsiewska i Jasper Sołtysiewicz widziani byli razem już dwa lata temu. Wtedy aktorka była w związku z Adamem Zdrójkowskim!

Jak już wspomniałyśmy, ta relacja nie jest świeża. Wiktoria i Jasper widziani byli też razem dwa lata temu – po konferencji ramówkowej Polsatu. Zdjęcia z tamtego okresu wyglądają niezwykle podobnie, ponieważ 25-latek, tak jak parę dni temu, nosił aktorkę, tylko tym razem na plecach.

Sprawa jest skomplikowana nieco bardziej, bowiem dwa lata temu Gąsiewska była w związku ze Zdrójkowskim. Nie przeszkadzało jej to jednak w czułościach ze swoim kolegą z planu. Teraz, gdy jest już singielką, znów możemy oglądać ją z Jasperem. Być może jest to jednak po prostu zażyłość wynikająca z tego, że Wiktoria i Jasper znają sie długo i lubią.

Jasper Sołtysiewicz – kim jest chłopak, z którym łączona jest Wiktoria Gąsiewska?

Jasper Sołtysiewicz urodził się w 1997 roku, ma więc 25 lat. Jest aktorem i modelem. Na swoim koncie ma role między innymi w „Koronie królów”, „Barwach szczęścia”, gdzie gra razem z Wiktorią, czy „Przyjaciółkach”.

W „Barwach szczęścia” młodzi aktorzy grają parę, być może to właśnie „uczucie” z planu przełożyło się na prawdziwą miłość? Pomocne w tym, z pewnością, było to, że Jasper zna się z samą Wiktorią, jak i jej rodziną (!) od wielu lat. Już 6 lat temu brat aktorki publikował z nim wspólne zdjęcia na Instagramie. Później w jego ślady poszła jego siostra. Od tego czasu, w mediach społecznościowych celebrytów pojawiają się wspólne fotografie. Para, wraz z rodziną i znajomymi, spędziła też razem Halloween.

Zobacz także:

wiktoria_gasiewska / instagram.com

 

Może właśnie jesteśmy świadkiniami i świadkami nowego, rodzącego się (a może już nawet zaawansowanego) uczucia? Czekamy na to, jak rozwinie się relacja Wiktorii i Jaspera. I jakby nie było, życzymy im szczęścia, razem czy osobno!